Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Facér férfi tanárként azt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Facér férfi tanárként azt tapasztalom, hogy a nők többségének nem vagyok elég menő a foglalkozásomat és anyagi helyzetemet tekintve. inkább a mérnökök, programozók viszik a prímet. Miért lehet ez?

Figyelt kérdés

2017. júl. 25. 06:38
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:
Szerintem nem foglalkozásfüggő a választás, hanem személyiségtől függ.
2017. júl. 25. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 A kérdező kommentje:

annyi degenerált hülye van köztetek.


ki mondta, hogy a foglalkozásomat kárhoztatom bármiért is? ki mondta, hogy görcsösen nőt keresek?


felvetettem egy kérdést, mondtam, h. szeretek tanítani.


egy ember kivételével mindenki félreértette a mondandómat.


miközben ebben a topicban rengeteg olyan kérdés van, ami a foglalkozás és a párkapcsolati sikerek közti kapcsolatot boncolgatja.



képmutatók és ostobák vagytok, ha azt gondoljátok a fizetés, az egzisztencia. a társadalmi megbecsültség és a párkapcsolatok között nincs összefüggés.

2017. júl. 25. 20:02
 23/34 anonim ***** válasza:
4%

A válasz egyszerű, Kérdező: mert ők több pénzt visznek haza, a nők döntő hányada meg csak a sok pénztől boldog.


A tehetség, tisztesség meg empátia pedig negatív, irtandó tulajdonságok lettek. Ilyen legalja hányinger világot élünk.

2017. júl. 25. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 anonim ***** válasza:
Meg is válaszoltad magadnak a kérdést.
2017. júl. 26. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 anonim ***** válasza:

Oké. Akkor duzzogj magadban.

Most jobb?

2017. júl. 26. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 anonim ***** válasza:

Nem az a baj, hogy tanár vagy szerintem. Talán semmi baj nem lenne veled addig amíg ki nem nyitod a szád, vagy el nem kezdesz írni.


Ismertem olyan tanárt aki rajongott a szakmájáért, de nem érte be egy sz@ros főiskolai diplomával, folyamatosan képezte magát és annyira intelligens férfi volt, hogy elképesztő. Öröm volt beszélgetni vele, folyamatosan tanultam tőle.


A tanárok többsége (gyengébbek kedvéért: akinek nem inge, nem veszi magára) tipikusan az az "óra előtt felkészülök az anyagra és ha a tanuló belekérdez valamibe bambán nézek, mert gőzöm sincs mit tanítok" forma, akit átrugdaltak a fősulin.

Én szinte csak ilyenekkel találkoztam. Az angolórákon olyan marhaságokat mondott a tanár, hogy a hajam hullott ki, a földrajz meg az a tipikus no komment kategória, amikor már a tanár sem tudja, hogy melyik földrész micsoda. Mivel a tanárok 80%-a ilyen, gondolom ezért népszerűtlen az a férfi/nő, akinek ez a foglalkozása. Az alacsony fizetésről nem is beszélve.


Az meg elég antipatikus, hogy ha valaki elmondja a véleményét akkor személyeskedsz és támadsz. ;)

2017. júl. 26. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 anonim válasza:
Egyszerűen kötelességemnek érzem megvédeni a kérdezőt. Itt egyedül csak a válaszolók személyeskedtek. Feltett egy egyszerű kérdést, amit ti próbáltok csűrni-csavarni. Folytatnám még a véleményem, de inkább hagyom, itt úgy is mindenki okos.:D
2017. júl. 30. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 anonim ***** válasza:

Ez van kerdezo,miert lettel tanar?

Vagy miert nem esz el magansuliba tanitani tobb szazezerert?

Pl:Waldorfba?

Miert nem piackepes szakmat tanultal.

Amugy igen,penz es sarm es a bugyit dumald le a norol,legyel kisportolva,kommunikalj kivaloan,szexben keszitsd ki a not.

Ezek szamitanak igen el kell ismerni,mondom ezt ugy,hogy engem is szeretnek a nok.

Es igen senior mernok vagyok mar,mellette kisportolt,fejlesztettem a szemelyisegeket is.

Ahhoz a kategoriahoz akikhez vonzodom igen ezek kellenek,el kell fogadd.

Ket dolgot tehetsz:

1. Leadod az igenyeket es osszejossz egy elhizott,kulsore nem figyelo novel

2. Teszel magadert mind kulsoleg mind belsoleg,fejleszted a szemelyisegedet pluszban,heti 4-5 edzesed lesz es lesz szep nod is.Akar palyat valtasz vagy elmesz oda ahol megfizetnek.

En a helyedben kimennek Svajcba ha mar itt tartunk ott a tanar olyan mint itt a programozo a legjobban fizetett,kb. mint mi sot sokkal tobb is lehet.

Tessek ott a lehetoseg,a helyedben palyaznek kintre.


Amugy akinek 250e egy mekkora fizetes elmondanam,hogy a junior palyakezdo JAVA fejleszto nem megy el ennyiert dolgozni hanem minimum 300e de inkabb 350 mar.

2017. aug. 16. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 anonim ***** válasza:

"Miert nem piackepes szakmat tanultal."

"Akar palyat valtasz vagy elmesz oda ahol megfizetnek.

En a helyedben kimennek Svajcba ha mar itt tartunk ott a tanar olyan mint itt a programozo a legjobban fizetett,kb. mint mi sot sokkal tobb is lehet.

Tessek ott a lehetoseg,a helyedben palyaznek kintre.


Amugy akinek 250e egy mekkora fizetes elmondanam,hogy a junior palyakezdo JAVA fejleszto nem megy el ennyiert dolgozni hanem minimum 300e de inkabb 350 mar."


Már el lett kismilliószor magyarázva, hogy azzal semmit nem oldanál meg. Legyen mindenki programátor meg mérnök. Aha. Je. És akkor kenyeret sütni, buszt vezetni ki fog? Az Érmelléki Kuglófember?

Ez az egyik. A másik meg, hogy ezt már egyszer eljátszották a jogászokkal, közgazdászokkal a kilencvenes években. Bazinagy hiány volt, óriási pénzeket fizettek volna nekik, az egyetemek elkezdték ontani magukból a frissen végzett jogászokat-közgazdászokat. Ez ment is egy darabig, aztán kidurrant a lufi, ma már a 90%-uk nem tud elhelyezkedni a szakmájában, mert betelt az összes munkahely. Azzal, hogy mindenkiből programátort meg mérnököt akarnál faragni, ugyanezt idéznéd elő pepitában. Lenne úgy 10-15 ezer jól kereső, a többi meg utcát söpörne meg futószallag mellett robotolna napi 25 órát.

Magyarán szólva a legkevésbé se oldottad meg a problémát, csak jól odébbgörgetted. A tömérdek munkanélküli jogász-közgazdász helyett lenne egy tömérdek munkanélküli programozó és mérnök. Ez igen! :$ van még hasonló király ötleted?


"Amugy igen,penz es sarm es a bugyit dumald le a norol,legyel kisportolva,kommunikalj kivaloan,szexben keszitsd ki a not.

Ezek szamitanak igen el kell ismerni,mondom ezt ugy,hogy engem is szeretnek a nok. "


És szerinted jól van ez így? Ha igen, akkor nó komment, legalább nem lógsz ki a többi konzumbohóc közül.

Lepontozni pedig én is tudok,rögvest be is mutatom.

2017. aug. 21. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 anonim ***** válasza:
43%

"Már el lett kismilliószor magyarázva, hogy azzal semmit nem oldanál meg. Legyen mindenki programátor meg mérnök. Aha. Je. És akkor kenyeret sütni, buszt vezetni ki fog? Az Érmelléki Kuglófember?

Ez az egyik. A másik meg, hogy ezt már egyszer eljátszották a jogászokkal, közgazdászokkal a kilencvenes években. Bazinagy hiány volt, óriási pénzeket fizettek volna nekik, az egyetemek elkezdték ontani magukból a frissen végzett jogászokat-közgazdászokat. Ez ment is egy darabig, aztán kidurrant a lufi, ma már a 90%-uk nem tud elhelyezkedni a szakmájában, mert betelt az összes munkahely. Azzal, hogy mindenkiből programátort meg mérnököt akarnál faragni, ugyanezt idéznéd elő pepitában. Lenne úgy 10-15 ezer jól kereső, a többi meg utcát söpörne meg futószallag mellett robotolna napi 25 órát.

Magyarán szólva a legkevésbé se oldottad meg a problémát, csak jól odébbgörgetted. A tömérdek munkanélküli jogász-közgazdász helyett lenne egy tömérdek munkanélküli programozó és mérnök. Ez igen! :$ van még hasonló király ötleted?"


Erre csak azt mondom,hogy soha nem lesz telítve a programozó szakma,olyan szinten hiàny van hogy nem tudnak mit csinàlni az emberhiànnyal,projektek csúsznak,cégek vannak vàlsàgban a szakember hiàny végett.

Olyasmit kell tanulni amire kereslet van,pl Mesterséges Intelligencia,Machine Learning,önjáró kocsik,beàgyazott rendszerek programozàsa.

Mit foglalkozól màsokkal,kit érdekel ki fogja sütni a kenyeret?

Mert mindig lesz olyan aki fogja.

Kérdés te mit akarsz?

Mekkorra szelet tortàt?


"És szerinted jól van ez így? Ha igen, akkor nó komment, legalább nem lógsz ki a többi konzumbohóc közül.

Lepontozni pedig én is tudok,rögvest be is mutatom."

Teljesen jól van.

Lehet konzumbohóc vagyok de nem én rinyàlok nõhiànytól.

Bàrmikor kaphatok nõt olyat amilyet csak akarok,amikor akarom.

Volt,hogy randi nélkül màr az àgyamba került a csaj,miközben egy félénk sràc akivel talizott egyszer kétszer meg se merte csókolni,közben én akkor élveztem bele vagy a szàjàba a csajnak vagy éppen spricceltettem meg és sikítva ment el a làny.

Mondanom se kell a palit offolta.

Diszkóban is ott simizett a csaj miközben ott volt a palija,ha nincs pasija màr lakàsra mentünk volna.

Konzumbohócozhatsz de mégis engem igazol az élet.

2017. aug. 21. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!