Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha mindig a buta, átlagon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha mindig a buta, átlagon aluli, ápolatlan pasik találnak meg akkor én is ilyennek számítok?

Figyelt kérdés

Folyton az olyan férfiak találnak meg, akik írni sem tudnak helyesen, ápolatlanok, buták.

Csak ilyenek keresnek.

Mások szerint nem vagyok csúnya, se nagyon buta, ápolatlan meg pláne nem.

Akkor mi lehet a baj?



2017. júl. 22. 22:18
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
100%

Egyetértek veled, ha ez számít valamit. A helyesírással kapcsolatban manapság már lenézik és kigúnyolják azt, aki helyesen ír, mondván "nyelvtannáci". Egyszerűen divat lett helytelenül írni, az aljanép ezt találja viccesnek, követendőnek - kéBzel, jéKcsap, meKtalál, zsáGba, muszáLY, bóLYa, heTYtető, eNber.

És az a szégyen, hogy ilyenek diplomát kapnak. Ez nem vicc. A magyar oktatás csődje, hogy ennyi iskolázatlan idióta van...

2017. júl. 22. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 A kérdező kommentje:

Előfordul, hogy én is rosszul írok valamit. Példaul rendre külön írom a hosszú szavakat. :D Ezért nem szólok meg senkit.

Azt is tolerálom ha valaki időnként elír valamit...no de folyamatosan?!

Volt olyan férfi, aki nem tudott egy mondatot leírni hiba nélkül.

2017. júl. 22. 22:58
 23/29 anonim ***** válasza:
90%

Akarsz beszélni róla? Én meghallgatlak. Nyugodtan panaszkodhatsz. :)


24/F

2017. júl. 22. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
100%

Ezt mondom, Kérdező. Nem egy-egy elütésről van szó, én is félregépelek néha, meg nem is a tájszólásról, hanem arról, hogy szándékosan írnak helytelenül, mert menő és trendi dolog, vagy mert olyan szinten sötét ostobák, hogy ha akarnának se tudnának helyesen írni. Ilyen pocsék társadalmat élünk sajnos.

Természetesen káromkodni meg fröcsögni azt folyékonyan tud mindegyik akár 10 percig is zsinórban folyamatosan hiba nélkül...

2017. júl. 22. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
Igazuk van az ilyen férfiaknak. Nincs veszíteni valójuk.
2017. júl. 23. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:

Érdekes amit a helyesírással kapcsolatban írtok, nekem szinte fizikailag fáj ha valami ennyire rosszul van írva... Na meg manapság a gép jelzi, a telefon meg ki is javítja a hibákat.

Mindenesetre nekem valahogy nem az a menő ha valaki játsza a tök hülyét, az nálam is azonnal kuka. Más dolog hogyha már ismerem, és néha hülyéskedik, de az hogy így is kezdje...

N

2017. júl. 23. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
Ez szerintem azért van, mert félnek tőled a normális pasik. Nem tűnsz olyan elérhetetlennek?
2017. júl. 23. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 A kérdező kommentje:

27

Nem tudom. Lehet.

Elég merev vagyok idegenek között.

Van egy stílusom,ami elsőre beképzeltnek, flegmának, túl komolynak tűnhet, legalábbis barátok ezt mondták, hogy ez volt az első benyomásuk rólam. Azonban ahogy megismertek kellemeset csalódtak.

2017. júl. 23. 17:56
 29/29 anonim ***** válasza:

A buta, átlagon aluli, ápolatlan pasik kb. mindenkinél bepróbálkoznak (pláne olyanoknál, akiknél a szabvány pasas nem szokott próbálkozni, mert hátha neki több esélye van: ducibb, nem kikent-kifent stb.), így lehet olyan érzése az embernek, hogy csak ilyenek találják meg. A többi próbálkozás meg kb. lutri kérdése.


Amíg a párommal nem találkoztam, addig engem is csak ilyenek találtak meg... és akkor én is elkezdtem picit magamban kételkedni, vagy azon gondolkodni, hogy lehet, hogy azért, mert van némi (10 kiló) súlyfeleslegem, tényleg a nálam 40-50 évvel idősebb / büdös / igénytelenül öltöző stb. férfiak lennének velem egy szinten...


Aztán szerencsére jött vki az életembe, akivel egy szinten érzem magam.

2017. júl. 24. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!