Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha mindig a buta, átlagon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha mindig a buta, átlagon aluli, ápolatlan pasik találnak meg akkor én is ilyennek számítok?

Figyelt kérdés

Folyton az olyan férfiak találnak meg, akik írni sem tudnak helyesen, ápolatlanok, buták.

Csak ilyenek keresnek.

Mások szerint nem vagyok csúnya, se nagyon buta, ápolatlan meg pláne nem.

Akkor mi lehet a baj?



2017. júl. 22. 22:18
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
83%

Az ilyenek szerintem mindenkit megtalálja. Azt gondolják ők a főnyeremények. Nem kell velük foglalkozni.

Egyszerűen csak nincs szerencséd...

2017. júl. 22. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 A kérdező kommentje:

10

Na, add ide akkor! :D

2017. júl. 22. 22:29
 13/29 anonim ***** válasza:
73%
Ha csak ilyenek találnak be, akkor igen.
2017. júl. 22. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
66%
Na, nem küldtél képet. Akkor ennek megfelelően írom a véleményem, ami hármaskának is szól. Ha kizárólag buta, átlag alatti, ápolatlan férfiak találnak meg titeket, akkor valószínűleg ilyenek vagytok ti is.
2017. júl. 22. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:

Ezt hívják pechnek.


De semmi nem tiltja, hogy akár te kezdeményez normális, intelligens férfiaknàl

2017. júl. 22. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 A kérdező kommentje:

Hat akkor így jártam.


Kezdeményezni nem merek.

2017. júl. 22. 22:32
 17/29 anonim ***** válasza:
31%
Kérdező, nem lehetséges, hogy olyan magasra pakoltad a lécet, hogy egy teljesen átlagpasas is csúnyának, butának számít neked? Mert többnyire erről szokott szó lenni...
2017. júl. 22. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 A kérdező kommentje:

17#

Nem. :)

A buta: "Fály a felyem. Mijért? Álok. Elkelet menem"

Kb ilyen szinten vannak, akik rám írnak.

Hatalmas elvárás, hogy tudjon helyesen írni? Legalább a fejet ne ly-nal írja!!

Ápolatlanságot nem részletezném.

2017. júl. 22. 22:45
 19/29 anonim ***** válasza:
Akkor bocsánat, neked van igazad. Azért vetettem fel, mert nagyon sok esetben az derült ki, hogy a pasassal igazából a világon semmi probléma nem volt, a lány igényeivel annál inkább.
2017. júl. 22. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 A kérdező kommentje:
Én már ott tartok,hogy elég ha az ördögnél szebb egy fokkal, csak legyen némi esze,amit olykor-olykor használ.
2017. júl. 22. 22:51
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!