Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért csodálkoznak a nők, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csodálkoznak a nők, ha elveszítem az érdeklődést irántuk a velük való beszélgetés során (én kezdeményezek), ha beleszövik a velem folytatott beszélgetésükbe, hogy jajj de a párjukkal ide meg oda mennek, ez meg az lesz? Mi ebben fura, ha hagyom?

Figyelt kérdés
Mindegyik csak barátkozni akar. 20 ból 18 eset. A többi meg lepattint.
2017. júl. 22. 21:38
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Ha valakinek nem volt érthető. Nem úgy megyek oda hozzájuk, hogy tudom, hogy van párjuk. Akkor oda sem mennék. Hanem random nők, pl hobbi alatt. Aztán beszélgetés. Kicsoda, mit csinál, aztán majd mindegyik a pasijánál lyukad ki. Én meg megismerni akarom a nőt, nem firendzonet. Utána mondom, hagyjuk. Akkor néznek furán. Ja, lehetett volna 10 ből 9 is. :)
2017. júl. 23. 00:11
 12/15 anonim ***** válasza:
59%

Akkor a "hagyjukkal" lehet a baj. Meg kell szépen mondani, hogy te párkeresési céllal kezdtél el beszélgetni és nem gyorsan stílust váltani és elkezdeni esetlegesen bunkón reagálni vagy szó nélkül lelépni. A kulcs a kedvesség, meglepő milyen egyszerű amúgy.

Saját magamból kiindulva, teljesen korrekt válasznak vélném, ha ezek után megírnád/megmondanád nekem, hogy akkor nem akarsz zavarni, legyünk boldogok, stb. Mondjuk ebben az esetben nem is ismerkednék random pasikkal. Ha meg személyesen kezdünk beszélgetni, akkor meg nem azzal kezdem, hogy "bocsi, van barátom", mert az meg megint hogy venné ki magát?

2017. júl. 23. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
50%
Ha velem elkezd egy srác beszélgetni mert pl ugyanarra a nyelvórára járunk vagy bármi, akkor feltételezem, haverkodni akar. Megjegyzem, vannak sráchaverjaim, akik tudják, hogy van párom. Az én köreimben nem mindenki CSAK dugni akar.
2017. júl. 23. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

A kilencedik válaszadónak van igaza, zöld pacsit kapott!!!

A párkapcsolat fabatkát se ér, beleölsz kismillió erőforrást oszt a végén úgyis kidobnak, a nőket a külsőn meg a pénzen kívül más nem érdekli.

Lehet engem is lepontozni kis hisztipandák, fáj az igazság elhiszem.

2018. okt. 30. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

mert összetévesztenek téged a barátnőikkel

velük ugye megtárgyalják a pasiügyeiket, téged pedig érthetően nem érdekel a dolog

amúgy pedig kérdező, a nők azzal jönnek össze, akivel érdekükben áll...aki jóképű, kigyúrt, vagy pénzes, tehát akiből profitálhatnak

akivel nem éri meg összejönniük, azt lepattintják...

ez a csodás vadkapitalizmus, manapság már a szerelmet is pénzben mérik!

korcs egy világot élünk...


"Mert nem esik le nekik, hogy egy gyoker vagy aki azt hiszi, majd otthagyjak a pasijukat erted"


miért is gyökér? mert beszélgetni merészel egy foglalt nővel, vagy mi?

tehát szerinted ez valami főbenjáró bűn...okés

még szerencse, hogy a magadfajta legalja pondrók soha de soha nem jutnak döntési pozícióba

a mínuszt helyből kaptad is, sutyerák

2019. szept. 25. 03:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!