Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Több nő keres magabiztos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Több nő keres magabiztos határozott erős férfias férfit mint ahány ilyen férfi létezik?

Figyelt kérdés
2017. júl. 22. 06:22
 1/10 anonim ***** válasza:
76%

Nincs ilyen statisztika.


De aki tudja magáról, hogy egy töketlen határozatlan nyámnyila kisfiú, akkor miért nem változatat ezen, mikor tisztában van azzal, hogy ezek negatív tulajdonságok?

2017. júl. 22. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
42%

#1: fejlődni rengeteg jellemvonásban lehet, de azért ez nem úgy működik, hogy eldöntöm, hogy holnaptól más leszek, és hurrá


Egy csomó jellemvonásunk genetikailag meghatározott, vagy egyszerűen az agyunk ilyen... Erre jönnek rá a tanult személyiségjegyek, és viselkedédminták, ezeken persze lehet fejleszteni, de látni kell, hogy évtizedes folyamatról beszélünk (van amiben nekem is sikerült magyon sokat változni, de sosem leszek olyan, mint aki eleve azzal a személyiségjeggyel rendelkezik)



A férfias, határozott ember mellett nem csak a nyámnyika puhapöts létezik, még akkor sem, ha te nőként oda sorokat mindenkit, aki nem az ízlésednek megfelelő.


Persze mondhatom én is, hogy egy csomó rossz tulajdonsagodon miért nem változtatást, de ilyenkor ugye jön a fogadj el a hibáimmal együtt.



Mellesleg a genetikailag kódolt személyiségjegyeken ugyanolyan "könnyű" változtatni, mint a kis melléken, amiket szintén a genetika határoz meg, mégis a nők rengetegen sírnak miatta, ahelyett, hogy csak akarnàk, és megváltozna (az elhízásról nem is beszélek, az az emberek 99%-nál tényleg csak akarat kérdése, mégis a folytonos igény, hogy miért nem fogadják el, hiszen ő ilyen)

2017. júl. 22. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
76%
Az a baj a mai világgal, hogy sok mindent ráfognak a genetikára, pedig nagyrészt ezek mind csak kifogások.
2017. júl. 22. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
80%
Ha végigolvastad, akkor látod, hogy nem a genetikára fogok mindent. Leírtam, hogy lehet változni, hiszek benne, sőt, teszek is érte, nem csak várom a sült galambot. De introvertált emberként a vàltozás nem azt jelenti, hogy hirtelen a legnagyobb társasági ember leszek, hanem például azt, hogy régen ha új emberek köze kellett mennem, akkor valami ürüggyel az utolsó pillanatban lemondtam, ma veszek egy nagy levegőt és elmegyek. Régen ültem a sarokban, és vártam, hogy valaki megszólítson, ma akár én kezdeményezés a társalgást. Rengeteget váltottam? Mi az hogy. De nem én vagyok továbbra sem az, aki az egész tsrsaságot mozgatja, és valószínűleg nem is leszek soha az.
2017. júl. 22. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Gratulálok neked az eddig elért sikeredhez. :)

Haladj továbbra is ezen az úton.


Azonban a többség nem így cselekszik, ahogy te.

2017. júl. 22. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
35%

#5: nem tudhatod... lehet, hogy mások csak még mélyebbről indultak, vagy még durvábban kódolt személyiség jegyeket kellene megváltoztatniuk.


De örömteli, hogy neked semmi hibád, és ha mégis, akkor csak gyorsan akarod, és rögtön elmúlik. Amit én leírtam, az 15 év eredménye. Persze én már kinőttem abból a korból, hogy 0 empátiával rendelkezzem, és azt gondoljam mindent mindenkinél jobban tudok, egy nap te is eljutsz ide.


(Ui: egyelőre nagy az arcod, nincs ezzel gond a tini korból éppen kiesettek mind ilyenek, de ha majd álmaid szerelme rajtad nem tud elfogadni valamit, és nyomiz le, akkor pls ne nyafogj, hogy miért nem tud elfogadni, egyszerűen csettints és változz meg, hiszen ennyire egyszerű)

2017. júl. 22. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
0%
Nem tudom, mert nem ismerek minden férfit és nőt. Csak magamról tudok nyilatkozni. Én azért keresek magabiztos, határozott, erős, férfias férfit, mert nőként magabiztos, határozott, sok nehézséggel megharcolt erős nő vagyok, és különben is, egy férfi férfias legyen, ne nőies, a nőiességet hagyják meg a nőknek.
2017. júl. 22. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
38%

#6


26 éves vagyok, tehát nem most léptem ki a tinikorból. :D :P


Az biztos, hogy mindenki máshonnan indul, csak akkor ne panaszkodjon, ne szidja a másikat, ha a pofára esik, hanem maradjon csöndben, és fejlessze magát.

De a legtöbb nem ezt csinálja, hanem panaszkodik. Vegyük egyik példának ezt az oldalt. Az itt panaszkodó egysejtűek nem arról híresek, hogy fejleszteni akarnák magukat azért, hogy jobb legyen nekik. Inkább duzzognak, a másikat hibáztatják, minden nőt k..rvának titulálnak, csak azért, mert a saját szerencsétlenségükből nem vonják le a következtetést és a másikat hibáztatják. Tudom, az a legkönnyebb.

A való életben is leginkább panaszkodós embereket látni, hogy az élet milyen sz..r stb. című szövegekkel.


Mindenkinek vannak hibái, képzeld nekem is, viszont én azon fáradozom, hogy javítsak rajtuk és nem panaszkodok, nem a másikat hibáztatom, ha pofára esek, hanem elgondolkodom, levonom a tanulságot a történtekből, tanulok belőle, hogy következőleg ne kövessem el.


Ja és tudod, ahhoz is egyfajta értelmi szint kell, hogy ne sértődjön meg az ember azon, ha szembesítik a hibáival! Hanem inkább örüljön annak, hogy más ezt észrevette és van lehetősége azon javítani.

Párom mindig őszintén elmondja a véleményét, tudod, nem sértődök meg rajta, hanem elgondolkodom és változtatok a helyzeten.


Egyébként minden csak akarat, erő, kitartás kérdése. A többi pedig csak kifogás.

A 21. században minden lehetőség itt van előttünk, tájékozódni kell és valóra váltani a kitűzött célunkat.


A legtöbb dolog az életben egyszerű, csak az ember bonyolítja túl a dolgokat.

2017. júl. 22. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Az egyes jó nagy hülységeket írkál. Ezzel az erővel én is feltehetném a kérdést, hogy az elhízott nők miért nem veszik a fáradságot és próbálnak meg lefogyni a saját egészségük érdekében? Ezerszer könnyebb dolog, mint valakinek a személyiségén változtatni, mivel az utóbbin nem igazán lehet. Erőltetni a változást persze lehet, de az még hülyébben veszi ki magát. Ilyen nehéz elfogadni, hogy nem mindenki születik extrovertáltnak? Ilyen nehéz elfogadni a másikat olyannak amilyen?
2017. júl. 22. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

€9


Én se értem hogy miért nem akarnak lefogyni, szóval ezzel nem vagy egyedül.


A legtöbb határozatlan pasi is mind határozott csajt akar, és ugyanez fordítva is igaz. A legtöbben nem a saját szintjüknek megfelelőnél próbálkoznak, és ebből adódnak a problémák. Majd aztán csodálkoznak hogy miért nem sikerül párt találniuk.


Ha én pl csak vagyonomat tekintve átlagos vagyok, akkor ne akarjak már mindenáron egy milliomos pasit magamnak úgy hogy nem vagyunk egy súlycsoport.

2017. júl. 22. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!