Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Létezik lábujj faragás?...

Diuskahhh7 kérdése:

Létezik lábujj faragás? Nagyon bütykös és férfias a lábujjam. Mit tehetnék? L/20

Figyelt kérdés

2017. júl. 3. 19:28
 1/10 anonim válasza:
64%
Vágd le az egész lábad, az lesz a legegyszerűbb.
2017. júl. 3. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors választ, de valami más megoldás nincs?
2017. júl. 3. 19:57
 3/10 anonim ***** válasza:
Meg lehet műttetni, illetve lehet, hogy talpbetéttel is tudnak javítani rajta, van ahol kifejezetten a te lábadra szabják, ott próbáld meg
2017. júl. 3. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
köszike <3
2017. júl. 3. 20:20
 5/10 anonim ***** válasza:
32%

Ez legyen a legnagyobb bajod!


Nézd meg te magad mekkora vagy tetőtől-talpig és hogy mekkora ehhez képest a lábujjad... na... ennyit számít...

2017. júl. 4. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 sylvain válasza:
0%

Nő vagy, vagy férfi? Mert ha férfia vagy, akkor egy férfias lábujj kimondottan jól áll neked.

Igaz, manapság a férfiasság nem divat, szidják is őket Európában és Amerikában a feministák ezért, kivéve, ha az illető fekete vagy arab, mert azt mindennél vonzóbbnak tartják.

2017. júl. 7. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
áztasd be és gyaluld le
2017. júl. 7. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 spectator válasza:

Vegyük komolyan: Nekem is van, problémás és fájós. Létezik műtét, de az macerás. Viszont eü. boltokban kapni szép számmal műanyag gyűrűket, betéteket, ami segít korrigálni, és néha még javít is. Kipróbáltam, jó is lenne, de hintőporral, Panthenollal, stb. kell rásegíteni, mert egyébként véresre töri az ujjak közét. Hozzáértő üzletben van választék és tudnak okos tanácsot adni. De olyan üzletet keress a neten, ahol nem csak

eladni akarnak valamit. Nekem pl. egyik lábamon hatott, másikon nem tűri 4 óránál tovább.

2017. júl. 7. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 bist válasza:

Az előző válszoló jó terméket ajánl, a feleségem is használja. [link]

de a továbbiakban vigyázz! ne hordj olyan cipőt ami tovább ront a lábadon, (növeli a bütyködet). [link]

2017. júl. 9. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Nem tudom a bütykös mit jelent. Létezik olyan deformitás, hogy bütyök. Műteni csak utolsó megoldás, ha nagyon fáj és nem lehet betéttel, megfelelő cipővel megoldani. Nekem van ún. szabóbütyköm, de azt olvastam, egyeseknek több évvel a műtét után sem lett 100%, fáj néha szóval amíg csak esztétika és válagatósabb vagyok cipő terén, addig nem gond.
2017. júl. 10. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!