Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Badoon mindenki szexelni akar?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Badoon mindenki szexelni akar?

Figyelt kérdés
Olvasgatok itt fent kérdéseket a badooval kapcsolatban, mindenki azt írja az egy szex oldal. Ha jól tudom TÁRSKERESŐ nem pedig szexpartner kereső. Én tudom rosszul??
2017. júl. 18. 21:50
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Nem szexpartner kereső, csak akik itt húzzák a szájukat, belefáradtak abba, hogy kiválogassák a nekik való társat onnan.
2017. júl. 18. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Fenn vagyok én is, persze, hogy akarok szexelni, párkapcsolatban.

30/f

2017. júl. 18. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
77%

Baboo, nem baboo, az egész világ egy szexkereső oldal.

Teljesen mindegy hol beszélgetek, a szex lesz a téma, ritka kivételtől eltekintve.

2017. júl. 18. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
68%
# 3Tehát az élet értelme a pina
2017. júl. 18. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
45%

Sajnos eddigi tapasztalataim alapján azt kell mondjam, szinte mindenki csak azt akar. De olyan szinten, hogy sokan nem is rejtik véka alá, rögtön azzal kezdenek, és nem is igazán/semennyire nem akarnak megismerni. Az a baj, akik komolyat keresnek, a legtöbb olyan férfi vállalhatatlan személyiségre, és két értelmes mondatot nem bírnak leírni helyesen.

Szóval alapvetően beszélgető, ismerkedő oldal lenne, de valójában a legtöbben tényleg szexet keresnek.


N

2017. júl. 18. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
50%

Badoo, badoo ba ba ba bababóóó.


Bye: Alex

2017. júl. 18. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Nekem soha senki se irt vissza mikor hasznaltam...
2017. júl. 18. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Badoo az nagy szar
2017. júl. 18. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
62%
Pff, fent vagyok nem szexelni akarok, na erre varrjatok gombot! Megdőlt az elméletetek? Meg.
2017. júl. 19. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

hülyeség.

ugyanakkora eséllyel találhatsz komolyra is valakit mint szexre.

csak az van ha egy normális csaj felregisztrál, kb 1 hét alatt ugy felb/*/sszák, hogy le is törli magát...

18-60 éves korig mindenki ír nekik szinte, és ha nem válaszol lek/*/rvázzák meg ilyenek. olvastam sok ilyen beszélgetést.

férfi oldal az, hogy írsz 10 nőnek talán egy válaszol.

női kapsz 100 üzit talán 2-3 ra válaszolsz :D

2017. júl. 19. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!