Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A Badoon, vagy mi az az oldal, tényleg az összes nő non stop szexelni akar?

Figyelt kérdés
Haverom, 32 éves. Elég ronda pasi, igaz 250 nettót keres. De azt mondja onnan, minden nő szexet akar. Mutatta is. Minden 2. le akar vele feküdni. Minden héten más nővel van. Milyen oldal ez? Szexpartner kereső? Mindenki talál ott nőt (ha ő igen, akkor Danny De Vito is csórón)?
2016. nov. 27. 22:53
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Tinder?
2016. nov. 27. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Nem lódit a haver?
2016. nov. 27. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Nekem elvileg jobbak a paramétereim, mint a haverodnak, és még egyetlen nőt sem tudtam onnan összeszedni. Valamit nagyon tud az a srác....
2016. nov. 27. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
89%

#3


Pl.hazudni.

2016. nov. 27. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Nem szokott nekem hazudni. Gyerekkori jó barátom. Ott ezer szerit majd minden nő ezt akarja. Csak ő rámenős nagyon, konkrétan megmondja a nőnek a tutit. 35-45 közöttit keres csak. Főleg házasok azok.
2016. nov. 27. 23:28
 6/11 anonim ***** válasza:
És mennyit fizet?
2016. nov. 28. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Szerintem a rosszlányok.hu-ról van szó
2016. nov. 28. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Nem a rosszlányok, badoonról van szó. Nem fizet, csak a szobáért, ahol szexel velük, minden héten mással. Az egy aranybánya azt mondja.
2016. nov. 28. 08:39
 9/11 anonim ***** válasza:
Húzd ki a kezed a biliből...
2016. nov. 28. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Bizony! Ráadásul a szűz húszas éveikben járó pasikra óriási a kereslet azon az oldalon a nők között, szabályosan versenyeznek egymással, hogy olyanhoz jussanak akit bevezethetnek a testi örömök titkaiba. Csak írjad ki a profilodra, hogy még sose volt dolgod nővel és rögtön megtelik a postaládád levelekkel és szinte minden nő aki írt csak szexelni akar majd veled. Sőt, van aki még fizet is neked, hogy elvehesse a szüzességedet. Nem kell érteni a randizáshoz, még szocializálatlanul is lehet nőt találni ott átlag alatti külsővel is.
2016. nov. 28. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!