Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit tegyek, ha tetszik egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha tetszik egy férfi? De nem tudok neki mit írni?

Figyelt kérdés

Ő írt rám először facen,mert egy tanfolyamon dumáltunk először 10percet kb szünetbe. Már aznap rámírt ,hogy jó volt látni stb,aztán kérdezgette mit gondolok róla,mondtam ,hogy jó fej meg csendes. Aztán írta,hogy kár hogy nem vagyok elég jó neked. Az az igazság,hogy nem merem kifejezni magam,hogy tetszik,mert félek hogy átverés az egész.Meg írta,hogy nem akar zaklatni,se nyomulni.

Mit tegyek?

Írjak neki? Ha igen mit?


2017. júl. 17. 15:23
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
Ja és leszögezem,nem tini kategória,mert mindketten 20on felül vagyok,mielött kötegedne valaki
2017. júl. 17. 15:24
 2/14 anonim ***** válasza:

"írta,hogy kár hogy nem vagyok elég jó neked"

tipikus önbizalomhiányos lelki beteg, arra készülj fel, hogy rengeteg problémád lehet még vele!

biztos ezt akarod?

2017. júl. 17. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
De most besértödött vagy mi ennyin?
2017. júl. 17. 15:25
 4/14 anonim ***** válasza:

Ez egy nő válasza:

">>írta,hogy kár hogy nem vagyok elég jó neked<<

tipikus önbizalomhiányos lelki beteg, arra készülj fel, hogy rengeteg problémád lehet még vele!

biztos ezt akarod?"


Egy férfi válasza:

Udvariasan lepattintott, ugyanis ez a nem vagyok elég jó hozzád tipikusan lekoptató szöveg.

2017. júl. 17. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Szerintem ez a srác abban a hitben van, hogy csak a nagymenőknek juthat nő. Mondtad neki, hogy csendesnek tartod, ezt ő úgy vette, hogy akkor vége a dalnak, esélye sincs, nem tartod alfahímnek. Ennek hatására félig-meddig le is mondott rólad, ill. átadta neked az ismerkedés fonalát, hogy ha van kedved, göngyölítheted tovább. Átment passzívba, tőled várja, hogy vidd tovább a szálakat kettőtök között. Most kiélheted azt a híres nagy vadászösztönt, ami állítólag bennetek, nőkben is ott van.
2017. júl. 17. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
De most ennyin besértödni??
2017. júl. 17. 15:59
 7/14 anonim ***** válasza:
Kicsit önbizalomhiányos, nem egy határozott típus, akarna is nőt de nem is tesz érte, hogy legyen. Nem megsértődött, csak csalódott mert bebeszélte magának hogy beszóltál nekim
2017. júl. 17. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Én is az vagyok. Most ezt nem rosszindulatból írtam. Nem tudtam róla mit írni igazából. Mert mondom 10percet beszéltünk élöbe összesen kb. Most ennyi idő alatt nem tudok róla vélemlnyt alkotni...
2017. júl. 17. 16:11
 9/14 anonim ***** válasza:
Jaj drága. Tanulni fogsz még az élet során, nyugi. Az biztos, hogy ha kapcsolatokat akarsz kialakítani bárkivel is, legyen az baráti/párkapcsolati, ahhoz te is kellene fogsz. Nettó passzivitással csak a saját életed nehezíted.
2017. júl. 17. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Máskor írj inkább a tini kategóriába, hiába vagy huszonéves, nagyon gyerekes vagy.
2017. júl. 17. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!