Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mi a véleményetek az olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek az olyan emberekről, akik megcsalják a párjukat (pl. buliban), és azzal védekeznek, hogy "részeg voltam"?

Figyelt kérdés
Akik a piára fogják az egészet. Nem szánalmas az ilyen? Miért gondolja, hogy ezzel a kijelentéssel mentesül a felelősség alól? Mit gondoltok róluk?

2017. júl. 16. 17:28
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Vakmerő hazugok
2017. júl. 16. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Az h mindenki vállalja a felelősséget a saját tettiért.
2017. júl. 16. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

Az ilyesmire nincs mentség. Inkább verjenek láncra és korbácsoljanak meg mint hogy eláruljam a párom bizalmát.


Fél éve ugyan nincs barátnőm és az előző 2 kapcsolatom sem volt olyan szuper, de minden rossz ellenére, még velük sem tennék ilyet.

2017. júl. 16. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Mondjuk az, hogy fejbebäszom, mint Pista bácsi a tükörpontyot, aztán majd arra hivatkozom, hogy bocsi, csak tintás voltam. Viccen kívül egyébként nagyn tré. Az alkohol csak a mentális fékjeidet oldja fel, nem olyan dolgokat műveltet veled, amit amúgy nem tennél meg.
2017. júl. 16. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Szóval nem elég, hogy megcsalt, még önkontrolja sincs?
2017. júl. 16. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Egyszer az egyik exemmel előkerült egy beszélgetés alkalmával hogy mégis kinek mi számít megcsalásnak. Én mondtam neki, hogy részemről az, ha megcsókol egy másik lányt annak számít már. Erre jött elő azzal a kérdéssel, hogy mi van akkor, ha részeg és megcsókolja egy lány, de ő meg nem állítja le mert túl részeg hozzá. Annyit mondtam neki erre, hogy aki tudja magáról, hogy részegen ilyen az ne igyon annyit, vagy tegyen róla, hogy ez ne következhessen be. Számomra sem mentség ez, hogy bocsi részeg voltam.
2017. júl. 16. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Szánalmasnak tartom őket.

Mintha az nem a saját felelősségük lenne, hogy mennyit szlopálnak egy este.

2017. júl. 18. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!