Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak én érzem így magam?

Figyelt kérdés

A családom és a barátaim állandóan azzal szekálnak, hogy keressek már magamnak valakit.. De én nem akarok!:D 18 éves lány vagyok, még nőnek sem érzem magam, de egy kapcsolatba próbálnak kergetni. Volt már egy komoly kapcsolatom, 3 évig tartott és miután elmúlt a szerelem, úgy érzem, hogy nem éri meg valakibe szerelmes lenni, hogy aztán elmúljon és megunjam..:D

+ az a durva, hogy a velem egykorú lányoknak már van "állandó" párjuk babával együtt, de már iskolába sem járnak én pedig be akarom fejezni azt.

Amúgy az a gáz, hogy úgy érzem egy babára már inkább kész lennék mint egy kapcsolatra.

Talán elment a férfiaktól a kedvem vagy mi?:D

Na, ezt hogy etessem meg velük, hogy én inkább egy macskás néni leszek?:Ddd



2017. júl. 11. 20:14
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
19 vagyok, engem meg a férjel meg gyerekkel szekálnak...mikor lesz lakodalom stb xd mondom előbb kell is valaki. "Szerezzek" de hát ha nem kell? :D na meg még csak az kellene hogy 19 évesen feladjak mindent.
2017. júl. 11. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Én 18 vagyok :( :D

Jolvan, hogy anyam 18 evesen szult engem de azert mar nem nagyon lehet talalni rendes sracot aki babazgatna veled hogy a jo csalad boldog legyen meg unokazgasson stb..:Dd

2017. júl. 11. 20:24
 3/12 anonim ***** válasza:
Bár én fiú vagyok,21 éves,de engem azzal szekálnak a rokonok hogy mikor lesz feleségem meg gyerek,de még csak most kezdtem dolgozni :D
2017. júl. 11. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Sajnállak titeket is...:D
2017. júl. 11. 20:28
 5/12 anonim ***** válasza:
én is 18éves lány vagyok, de engem azért nem piszkálnak ennyire, csak maximum azt szeretnék hogy ne legyek magányos mert azt hiszik, hogy majd egy fiú megoldaná az összes problémámat
2017. júl. 11. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Én is 18 vagyok, és ja, gyakran piszkálnak ezzel a témával. :'D

Pacsi kérdező 😊

2017. júl. 11. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
47%
Sajnáljuk egymást gyerekek, sajnálkozzunk együtt. Ha összefonjuk sajnálkozásunkat, a mindenható erejével megtaláljuk a hozzánk illő társat.
2017. júl. 11. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Rajzolok magamnak egy pasit.😈😉
2017. júl. 11. 21:05
 9/12 anonim ***** válasza:

Mikor ért véget az a 3 éves kapcsolat?

Kell neked egy kis regenerálódási idő.

2017. júl. 11. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Czigányok a veled egykorú barátnőid, hogy babáznak? :) Rettenetesen el vagy késve...egyébként fel nem foghatom, hogy a korodbeli fiatal pipik miért használják a „nem éri meg” kifejezést érzelmekkel kapcsolatosan. Rég rossz, ha ésszel közelíted meg ezt a témát.
2017. júl. 11. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!