Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezek túl nagy elvárások?

Figyelt kérdés
Az a helyzet hogy nagyon nehezen esek szerelembe,és alapból van egy ideálom ami kb így néz ki: testalkatra se nem vékony,se nem egészségtelenül túésúlyós persze azért a húsi böven belefér egy bizonyos mértékig,nem várom el hogy egy top modell legyen,legyen vidám,megértő,türelmes velem szembe.Külsőre az alkatot írtam,nem kell topmodel legyen de ne is egészségtelenül elhízott,ha szemüveges az nagy előny.Ezek nagy elvárásos alapjába véve ?
2017. júl. 7. 20:52
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Egy 8 éves gyereknek bővebb önismerete lehet, mint neked.
2017. júl. 7. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
És az túl nagy elvárás, hogy tudj leírni négy sor szöveget értelmesen és helyesen?
2017. júl. 7. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
nem
2017. júl. 7. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
82%
Az a szomorú, hogy én belső tulajdonságokra értett túl nagy elvárásokat vártam :/ Főleg úgy, hogy amiket leírtál, teljesen hétköznapi nő képe jelent meg előttem. Az, hogy vidám, az is átlagos szerencsére, az, hogy hozzád legyen türelmes és megértő, az pedig rajtad is múlik szerintem, hogy milyen nőt választasz magad mellé.
2017. júl. 7. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Elfelejtetted leírni, hogy legyen két keze és két lába...így más sokkal specifikusabb.
2017. júl. 7. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én pont ilyen vagyok. Írj!
2017. júl. 7. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Ugye a helyesírás nincs a listán?Mert az neked nem megy,ne haragudj!
2017. júl. 7. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!