Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Férfiak, ti minek örülnétek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, ti minek örülnétek, ha a kiszemelt nő, akivel kölcsönös a vonzalom, hogyan viselkedne? Lépjen, vagy ne lépjen? Hagyja meg a kezdeményezést nektek? Csak adjon jeleket?

Figyelt kérdés
2017. júl. 6. 21:57
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
52%
Ahogy természetes.
2017. júl. 6. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
70%
Lépjen mindenképpen.
2017. júl. 6. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
77%

Lépjen. Basszus, a 21. században vagyunk, egyenjogúság meg minden. Ha a nő is akar valamit, akkor tegyen is érte.


De a jelekkel csak óvatosan, mert a nők szerinti egyértelmű jelzést se mindig lehet érteni. A héten én is bepróbálkoztam egy hölgynél, akivel egy ideje már figyeljük egymást...erre mikor nagy nehezen rászántam magamat, csak annyit kaptam, hogy "már van programom"

Hát basszus, nekem is van jobb időtöltésem, mint a nagy semmit kergetni...

2017. júl. 6. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
70%

Nekem nincs ilyen vadászösztön mániám. Ha nem lép, lehet, hogy én magam nem fogok, mert még sosem lett jó vége. Párszor megpróbáltam és sosem sült el jól, szóval meghagynám a hölgynek. Azt mondják, hogy úgyis mindig a nő választ...

A párommal is úgy jöttünk össze, hogy Ő nem hagyta rám ezeket a dolgokat. Sokkal inkább kölcsönös volt. Így éreztük természetesnek. Egyikünk sem taktikázott azon, hogy "most nem keresem, amíg Ő sem engem", meg efféle ostobaságok.

2017. júl. 6. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
21%
Hát basszus.. Én nő vagyok, de én meg a férfitól várnám el, hogy lépjen.
2017. júl. 6. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
70%

Adj egy címet és már lépek is :D

30/f

2017. júl. 6. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
70%
Flörtöljön, csipkelődjön mint a állat :P De leginkább legyen önmaga, mert különben félrevezet a viselkedésével, ha az csak egy épp aktuális divat.
2017. júl. 6. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
65%

Ő kezdeményezzen, lépjen, ha valóban így gondolja.

Azért, mert így sokkal egyértelműbb, mint az, hogy teper a pasi, a nő meg hagyja magát, közben meg kiderül, hogy csak szívatta az egyént, mert már rág van pasija...

2017. júl. 6. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
68%
Lépjen, de lehetőleg ne aknára vagy kutyaszarba!
2017. júl. 6. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
74%
Kezdeményezzen. Ha annyira akarták a nők az egyenjogúságot, és különben is sokkal jobban tudnak mindent, mint a pasik, akkor hajrá, lehet kezdeményezni!
2017. júl. 7. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!