Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha ilyen jellegű képeket...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha ilyen jellegű képeket raknék fel társkeresőkre, akkor nagyobb sikerem lenne?

Figyelt kérdés
Szerintem nem vagyok egy rosszképű srác, mégis előfordul, hogy néhány csaj még válaszolni sem hajlandó. Na most ha raknék fel olyan képeket, hogy luxusautó előtt márkás cuccokban pózolok, úgy, hogy egyszerre 2-3 rolex van a karomon vagy esetleg nyaraláson félmeztelenül (egyébként kondizok) pózolok, akkor nagyobb sikerem lenne? _Jobban bejönne ez a csajoknak, mint a jelenlegi átlagos képeim?
2017. júl. 1. 16:33
 1/8 anonim ***** válasza:
Egyszerre 2-3 rolex xddd Szimplan idiotanak neznelek.
2017. júl. 1. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem szimpatikusak az ilyen kérkedő fotók.Akkor màr inkàbb az àtlagos.
2017. júl. 1. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Igen, a jólét sugallata mindig jó hatással van a nőkre, akkor is ha azt mondják nem. De órából ne olyan sokat, mert tényleg retardáltnak néznél ki :D
2017. júl. 1. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
80%
Attól függ milyen lányt akarsz. Ha golddigger cicababát, akit nem te érdekelsz, csak a pénzed meg a külsőségek, akkor ezzel nagyobb sikered lesz, viszont ha nem ilyet akarsz, akkor hátrány. Én biztos nem válaszolnék valakinek akinek ilyen képei vannak, nevetséges ez a fajta magamutogatás.
2017. júl. 1. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
94%
Attól függ, kinél szeretnél nagyobb sikert. Tini **csáknál és huszonéves, bolti eladóként dolgozó nagyravágyó kislányoknál garantált sikered lesz. Felnőtt nőknél ez viszont nem igazán fog bejönni.
2017. júl. 1. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Aztán gyere vissza sírni, hogy a pénzedre (ha van egyáltalán) hajtanak a nők, mikor magad pozicionálod erre a rétegre saját magad.
2017. júl. 1. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Sok nő csak azért lép fel társkeresőre, hogy pénzes pasikat vadásszon. Eleinte nem győznél válaszolgatni a sok üzenetre, de ha találkozásnál kiderül, hogy csak kamuztál akkor hamar lekoptatnak.
2017. júl. 1. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Hogy milyen csalétket raksz a horogra, nyilván annak megfelelő nők fognak ráharapni. Ha Neked olyan kell, akit ilyenekkel el lehet kápráztatni, akkor ez egy jó lépés lenne a sikerhez vezető úton. Ha intelligensebb kapcsolatot szeretnél, akkor inkább a szövegedet kellene csiszolgatnod, írhatnál egy-két magvas gondolatot vagy megoszthatnád egy romantikus elképzelésed vagy megfogalmazhatnál valamit magadról viccesen, esetleg a fotóidról írhatnál valami ironikusat.

(Én pl. nagy valószínűséggel egy udvarias levakaró választ írnék Neked, ha ilyen idétlen magamutogató képpel szerepelnél, vagy legalábbis értetlenségemet fejezném ki akkor, ha ennek ellenére értelmes levelet írnál.)

De sajnos az is közismert, hogy sok nő nem nagyon erőlködik a válaszadással a társkereső oldalakon. Én az Okcupidon voltam fent, ott szinte az összes funkció ingyenes és látszik a válaszadási arány a felhasználók ikonján, ott is azt láttam, hogy a férfiaknál szinte kivétel nélkül 100%-os a válaszadási arány, eközben a nőké sokszor kb. 30%. Persze ebben az a tény is szerepet játszik, hogy a nők jó része a kezdeményezést várja, tehát a férfiak ritkán kapnak kezdeményező levelet, viszont a nők meg akár napi száz levelet is kaphatnak, aminek a nagy része hülyeség, mert csak helló, meg add meg a számod vagy valami hülye sablonszöveg, amiből kiderül, hogy a hapsi a fáradságot se vette, hogy ránézzen az adatlapra és ilyenek, de még a józan levelekre is ember legyen a talpán, aki mindenre tisztességgel visszaír.

2017. júl. 22. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!