Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nők, volt már dolgotok olyanna...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, volt már dolgotok olyannal, aki PUA képzéseken vett részt?

Figyelt kérdés
Egyre több ilyet hallok és nekem a pofámról sül le a bőr. Kíváncsi lennék, hogy a másik oldalnak mi a véleménye?

2017. jún. 27. 19:23
 1/5 Mi közöd Tőle ***** válasza:
90%
Nem értem miért sül le az arcodról a bőr kérdező?
2017. jún. 27. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
39%
Sosem értettem miért kell utálni a PUA-t. Nőként mondom ezt. Ha valakinek bejön, szuper. Ha nem, nem. Az, hogy gerincesen élsz-e nem annak a függvénye, hogy tudod-e hogy mit kell mondani vagy hogyan öltözz fel előnyösen. Mint minden tudást, ezt is lehet jól és rosszul használni. A testbeszéd, stílus, szókincs, magabiztos megjelenés stb. pedig egy állásinterjún is előny. Nem csak a csajozásban.
2017. jún. 27. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Régebben, pár hónapja volt egy kérdés,amiben egy nő írt a randijáról, amelyben egy PUA "tanuló" volt a partnere. Negatív tapasztalata lett a hölgynek, nem jött be neki.
2017. jún. 27. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
42%

#2 Szerintem te nem tudod, mi a pua... Nem csak öltözködés, és testbeszéd, de kő kemény manipuláció is az egész, amibe az is beletartozik, hogy minél jobban leverjék a nő önbizalmát, és a féltékenységre játsszanak rá, ugyanakkor a véleményét soha, semmiben ne kérjék ki, mert az a gyengeség jele. Ez nem is arról szól, hogy mi kell a való életben a párkapcsolatokban, hanem arról, hogy mit akarnak hallani a pasik. "Játszd az istent, legyél domináns, sose tedd a nőt az első helyre az életedben, mert akkor papucs vagy, és le fognak nézni". Ez elég jól hangzik bizonyos típusú pasiknak ahhoz, hogy komoly összegeket fizessenek.


Amúgy nem hiszem, hogy tanfolyamra járóval lett volna dolgom, bár olyannal szerintem volt, aki a neten olvasott "bölcsességeket" a puáról. Mit ne mondjak, elég rövid volt a kapcsolat, és nem is éreztem benne túl jól magam...

2017. jún. 27. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
60%
És ez ismét: miért is baj? Ha egy intelligens embernek azt mondják, hogy kezelje le a partnerét, nem fogja. Nem? Azt nem értem, hogy miért kell rögtön azt hinni, hogy egy tanfolyam miatt az ember személyisége megváltozik. Az egyetemen is végig járunk egy csomó felesleges kurzust és nem hasznosítunk belőle semmit, mert nem nekünk szólt. Ami megérintett beépítjük, ami nem, lepörgetjük. Ez is ilyen. Ismerek PUA-s férfit, a világ legudvariasabb embere, jó barátom tizenéve. Leszűrte azt, amit hasznosítani tud belőle, a többi ment a kukába. Ennyi.
2017. jún. 27. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!