Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy férfi nem fél ettől?

Figyelt kérdés
Van egy 40es férfi ismerösöm és azt mondta,hogy nem szeretné magát elkötelezni. Nem fél attól,hogy egyedül fog meghalni? Nem lesz mellette senki? Gyereke se lesz?
2017. jún. 25. 21:38
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%
Nyuszika, rohadtul nem vicces, hogy egyedül halunk meg. Ha álmodban kapsz egy agyvérzést, az égvilágon semmit nem fogsz fel abból, hogy ki van melletted, hány gyereked van, mi a neved. Körbeállhat egy városnyi ember, semmi nem fog számítani. Leáll az agyad, és annyit fogsz pontosan érzékelni a világból, amennyit születésed előtt.
2017. jún. 25. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A legrosszabb ***** válasza:
51%
Hogy őszinte legyek, ha ki kell fingani, akkor ki kell fingani. Innentől kezdve meg már teljesen mindegy, hogy negyed óra múlva, vagy 8 év múlva találnak rá a hullámra. Tehát engem még ebben sem tudna motiválni senki és semmi, hogy turbóban szedjek fel nőt, s alapítsak vele családot.
2017. jún. 25. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%

Nem.

Biztosan magányos farkas típus.

Létezik.

2017. jún. 25. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
2017. jún. 25. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Én 42 éves vagyok. Jelenleg nem az a fontos, hogy megnősüljek, és gyerekeket nemzzek, hanem , hogy boldogan éljek.
2017. jún. 25. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
39 vagyok. nekem sem fontos ez kiemelten. nem vagyok ellene, de nem keresem. lehet mert elég jó minőségű emberi kapcsolataim vannak így is. szóval nem az elköteleződést és a gyereket keresem, vagy hogy legyen valaki mellettem amikor meghalok. hanem, hogy egy nővel is mély klassz dolog legyen egymással.
2017. jún. 26. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Az, hogy széttennéd neki , egy dolog, még nem kötelező bárkit is szeretnie. Vagy csak dugopajtinak leszel jo max.
2017. jún. 26. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!