Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nők, az imponál nektek ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, az imponál nektek ha egy 30-as férfi, aki vagy 6 évvel többnek néz ki a koránál (napfény-kamionsofőr, de no pia és cigi), az felvarratja az arcát, hogy korhű legyen és bejöjjön nektek jobban? Nagy áldozat az a pár száz ezer ft értetek?

Figyelt kérdés
2017. jún. 24. 12:30
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
83%
Annyira tetszene, ha egy ilyet látnék a valóságban is. A plasztikázott kamionsofőr. A fizetőseknek nem mindegy a kúton?
2017. jún. 24. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Feldobná a napom, az biztos :D jót röhögnék..
2017. jún. 24. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
67%

Én konkrétan nem csípem, ha egy férfi ilyesmit csinál (hajat fest, arcot varrat fel, stb- bár nőnél is gáz..)

Mardjon meg a sárm... Van akinek jól áll az őszülés is..

Arra azért figyelj, hogy ne járj úgy, mint Mickey Rourke.

Szerintem ő nagyon jóképű fickó volt, de kissé elszabták.


32N

2017. jún. 24. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
0%
Hú fiúka, veled nagy baj van. A nőknek nem ez kell, mert a nőknek nemez kell.
2017. jún. 24. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
84%
A kamionsofor alapbol kilove.
2017. jún. 24. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Értünk semmiképpen se tedd...
2017. jún. 24. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
A jó, fiatalos külső kell nekik. Miért nem jó a sofőr? Nem vagyok szegény. Nem keresek rosszul. Heti 5 nap külföld. Világot is látok.
2017. jún. 24. 12:58
 8/13 anonim ***** válasza:
83%
Es mit kezdjen a no azzal, hogy te heti ot napot a k..rvaiddal toltesz? Es mit kezdjen azzal, hogy TE vilagot latsz?
2017. jún. 24. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Volt kamionos párom, többé soha nem lesz akárhogy is néz ki és akármennyi pénze is van.

Egyrészt, szeretem a páromat magam mellett tudni és nemcsak heti két nap, vagy még ritkábban látni.

Tök jó, hogy te "világot látsz", vagy legalábbis a világ autópályáit, de ettől még az asszony otthon fog ülni egyedül.

Egy arcfelvarrástól nem lesz kapósabb szerintem senki. A párom 32. Nekem mindenki sziát köszön (27 vagyok), neki jó napotot, mert simán kinéz 36-7-nek, de így szeretem és olyannak fogadom el, amilyen.

2017. jún. 24. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
A köszönés, hogy jó napot, még nem jelenti azt, hogy többnek néz ki. Én is járok boltba, sok ismeretlen 20 on éves eladó nő sziát köszön. Pedig mondom, jóval többnek nézek ki.
2017. jún. 24. 14:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!