Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nők lányok, számít valamit,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők lányok, számít valamit, hogy a férfi alkalmazott?

Figyelt kérdés
El tudja tartani magát normál körülmények között, fenntart házat/kocsit és tud félre tenni. Ilyen kondíciók mellett nem baj, hogy alkalmazott ?
2017. jún. 25. 08:38
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
100%
Nem, ez miért lenne probléma? Nem lehet mindenki vállalkozó.
2017. jún. 25. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
95%
A lakosság 95 %-a kb alkalmazott ,szóval...
2017. jún. 25. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
91%

LOL :)


Magyarországon nagyon be van csípődve ez a vállalkozó dolog. Hogy a vállalkozó jól él, az alkalmazott meg...



Multinál dolgozom alkalmazottként, jobban keresek, mint a magyar vállalkozók 99.8%-a kkv, ezek nagy része pedig kényszervállalkozó, nevetséges bérekkel. Miről beszélünk?

2017. jún. 25. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 A kérdező kommentje:
Nekem sem mondta senki a szemembe, de itt látni mindenfélét. Leginkább amiatt tettem fel a kérdést, mert láttam olyan véleményeket, hogy bár nem baj, ha valaki alkalmazott, viszont, ha nincs igénye feljebb lépni, akkor kuka, mert nincs igénye fejlődni. Én jól érzem magam és kényelmesen, biztonságban vagyok, tehát feljebb lépésben nem gondolkozom. Ez lehet-e gond ?
2017. jún. 25. 08:46
 5/30 anonim ***** válasza:
15%
Ahol dolgozok,látok olyanokat akik 10 éve ott vannak,ugyanazt csinálja nap mint nap,semmi életcélja,csak biztonságban érzi magát.Nem jönnék össze ilyen emberrel.
2017. jún. 25. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
81%

Nekem nem lenne baj.


26N

2017. jún. 25. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 A kérdező kommentje:
Nálam is vannak célok, viszont nem kell összetörnöm magam, hogy elérjem őket. Én négy éve csinálom ugyan azt, szeretem. A szabadidőmben tanulok (nem új állásért) mert azt is szeretem. Azt is tudom, hogy nem innen fogok nyugdíjba menni, hanem a magam ura leszek. Terv már megvan, most a végrehajtás van folyamatban. Ha jól kalkuláltam, akkor 3 év és megvan.
2017. jún. 25. 09:15
 8/30 anonim ***** válasza:
88%
Kérdező, a gyik egy külön világ. A valóság általában az itt elhangzottakkal köszönőviszonyban sem :D
2017. jún. 25. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 A kérdező kommentje:
Kíváncsi természet vagyok, tanulni is ezért szeretem. Mindig felmerül bennem valami :D
2017. jún. 25. 09:17
 10/30 anonim ***** válasza:
9%

Igen gond, baj. Alkalmazottakkal a nők 90%-a szóba sem áll, gáz nagyon, ne is álmodj róla hogy bárki ismerkedni fog veled úgy, hogy alkalmazott vagy.

Nagyon ciki és én a helyedben nem is próbálkoznék.

Baj.

2017. jún. 25. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!