Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nők lányok, számít valamit,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők lányok, számít valamit, hogy a férfi alkalmazott?

Figyelt kérdés
El tudja tartani magát normál körülmények között, fenntart házat/kocsit és tud félre tenni. Ilyen kondíciók mellett nem baj, hogy alkalmazott ?
2017. jún. 25. 08:38
1 2 3
 11/30 Sunshinedoll ***** válasza:
92%
Komolyan mondom, a gyakorikérdések pasijai olyan alternatív univerzumban élnek, hogy agy-fszt tudok kapni tőle :D Menjetek el pszichiáterhez, mert tévképzeteitek vannak.
2017. jún. 25. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
100%
Jobb az olyan vállalkozó akinek vagy adja a sors vagy nem ? Alkalmazott kap minden hónapban fizetést. Unokabàttyám egy multinál robotolt amikor az alábbi vita volt köztünk: Azt mondtam szar múltinál dolgozni mert ott csak egy szalmaszál az ember a kazalban. Nekem jobb egy 4x 10fős cégnél dolgozni mert a tulajt személyesen ismerem, ember szàmba vesznek.Na de egy kis céget kis vállalkozót a kis hullàm is elsodor egy nagy céget a cunami sem. Szóval kis vállalkozó pasi egy szerencse jàtékos aki sokszor nyer de lehet egyszer veszìt
2017. jún. 25. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 A kérdező kommentje:
Sunshine. Nem hiszek abban, hogy ez probléma lenne, nem élek alternatív valóságban. Érdekel, hogy az itteni nők hogy gondolkodnak erről a dologról és érdekel az arány. Ezért feltettem egy kérdést. Nyugi nem vagyok/leszek magam alatt ettől függetlenül ismerkedem. :)
2017. jún. 25. 09:43
 14/30 anonim ***** válasza:
100%
Mindenki nem lehet főnök vagy vállalkozó.Ha normális,miért zavarna?
2017. jún. 25. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 Lazy Lover ***** válasza:
31%
Számít nekik
2017. jún. 25. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
100%
Miért az orvos vagy a mérnök, vagy a tanár nem alkalmazott? Azoknak is van párja, vagy családja. Vagyis nagy részüknek.
2017. jún. 25. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:

"Mindenki nem lehet főnök vagy vállalkozó."


A főnök is alkalmazott... csak vezető beosztású

2017. jún. 25. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 A kérdező kommentje:
Ja hoppá. Jó, hogy elkezdtetek a szavakon vitázni, mert lehet pontosítani. Alkalmazottat beosztottként értettem. Bocs a pontatlanságomért.
2017. jún. 25. 10:24
 19/30 anonim ***** válasza:
100%

Nem arra értették amikor valaki diplomával (vagy anélkül) polcot pakol a lidlnél vagy egy könyvesboltban eladó havi 120 bruttóért és ez neki így jó és nem is akar feljebb lépni?

Nekem az a lényeg, hogy művelt legyen,akarjon fejlődni, de az alkalmazotti lét azért tökéletes, mert legalább havi fix jövedelme van. Csak ebből el tudja tartani magát és ha jól érzi magát ez oké. Viszont ha nem érzi jól magát ne rinyáljon hanem keressen mást, fejlődjön stb. Szóval érted....lehet hogy csak ki van ez forgatva.

2017. jún. 25. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 A kérdező kommentje:
#19. Nem arra a tegnapi kérdésre gondoltam. Itt az a szitu, hogy a végzettség és a végzett munka összeillik és mivel ez elég az anyagi biztonsághoz/tartalék képzéséhez, szakmai továbbképzésre, jobban fizető állásra váltásra nem merül fel igény. A hapsi elégedett.
2017. jún. 25. 10:51
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!