Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nők lányok, számít valamit,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők lányok, számít valamit, hogy a férfi alkalmazott?

Figyelt kérdés
El tudja tartani magát normál körülmények között, fenntart házat/kocsit és tud félre tenni. Ilyen kondíciók mellett nem baj, hogy alkalmazott ?
2017. jún. 25. 08:38
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
85%

Beosztott alkalmazottként többet keresek, mint egy átlag magyar KKV-nál egy főnök (nem a tulajdonos).


Most akkor nem vagyok jó? :D

2017. jún. 25. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 A kérdező kommentje:
Azt nem tudom többnyire eldönteni, hogy mit néz az akinek nem tetszik az hogy valaki nem akar feljebb kerülni a szamárlétrán. Vagy hogy aki létrát mászik vagy már feljebb van azt miért becsülik többre. Azért mert valamihez képest többet/kevesebbet tett le eddig az asztalra vagy a célok alapján valamihez képest kisebb/nagyobb potenciált látnak az emberben.
2017. jún. 25. 11:15
 23/30 anonim ***** válasza:
100%
Ha Magyarországon csak a vállalkozók lennének jó helyzetben a nőknél, akkor az elméleted szerint kihalt volna az ország 90%-a... :D
2017. jún. 25. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
100%

Pff :D Én jobban is örülnék, ha alkalmazott lenne a párom. Nemrég majdnem randiztam egy vállalkozóval, akinek hol van pénze hol nincs, és aszerint az elv szerint él, hogy neki meg ne mondja bárki is, hogy mit csináljon, ő nem bír alkalmazottként dolgozni, csak a saját főnöke akar lenni és másoknak parancsolgatni meg rájuk hagyni a munkát. Szerinted randiztam vele végül? XD Bármi lett volna, pl én étterembe akarok menni ő meg koncertre, akkor kb szakított is volna velem, mert neki ne mondja meg senki, mit csináljon... nyomorult szánalmas barom :D


Legyen egy normális fizetése és ennyi. :) Így legalább lesz ideje rám is, meg nem fogja főnöknek érezni magát otthon se, hiszen egyenrangúak vagyunk.

2017. jún. 25. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 A kérdező kommentje:
23. Te milyen elméletről beszélsz ?
2017. jún. 25. 12:21
 26/30 anonim ***** válasza:
100%
Nekem erről a volt párom 50 éves édesapja jut eszembe. Minden 2 havonta más munkahelye volt, ha kiderült, hogy nem ő a brigádvezető. Ha nem ő volt a csoportvezető legalább, akkor továbbállt. Nehéz is volt a feleségének elviselnie, főnökösködött mindig. Ha valaki meg akarta neki mondani, mit hogyan csináljon, akkor dúlt-fúlt. Volt is kb fél évet munkanélküli, mert ha nem rögtön olyan helyre tették volna be, ahol legalább 5-10 ember nincs a keze alatt, akkor nem is ment dolgozni. Szóval nehéz kibírni az olyan emberekkel szerintem.
2017. jún. 25. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
100%
Miért lenne baj? :D a gyk-s kommentelők szerint ha valaki nem vállalkozó vagy valami multinak a tulajdonosa és nem Ferrarival jár, + nincs egy háromszintes háza úszómedencével, az egyedül fog megposhadni. Szerintem nem az itteni emberek véleményéből kellene kiindulni.
2017. jún. 25. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 A kérdező kommentje:
Nem az emberek véleményéből indulok ki, szeretném megérteni őket.
2017. jún. 25. 20:16
 29/30 anonim ***** válasza:
100%
27: a bugyinedvesitoen jokeput kifelejtetted! :D
2017. jún. 25. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:

A ma Mo.-n élő emberek jó része alkalmazott. Jól is néznénk ki, ha minden nő azt várná el, hogy vállalkozó vagy vezető legyen a párja :D. Rengeteg alkalmazottat ismerek, akinek van nője, és az én párom is alkalmazott.


28N

2017. jún. 26. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!