Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan lehet így mégis ismerke...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet így mégis ismerkedni? Miértnem mindenki a saját korosztályánál marad?

Figyelt kérdés

Szórakozóhelyen alapból több csávó van, de még így is olyan csajok akik szerintem 20 évesek sem múltak el, 40 es csávóknak rázzák ott magukat, engem meg elhajtanak. Meg ez általános dolog nagyon sok 20-on éves fiút látok akik csak ott állnak és nem tudnak mit csinálni.

Ellenben akik megmaradtak 30-40 es nők, azok szóba állnak velem, viszont lehet érezni ill. van aki mondja is hogy azért van ez így mert a 40 es pasiknak a 20 éves lányok kellenek.

Nem lenne értelmesebb ha mindenki a saját korabelivel ismerkedne?

Mert én már lassan gyereket akarok, és nem egy 40 es nőtől szeretnék... hanem normális jó csaj 20 on évestől.


25 F



2017. jún. 25. 16:31
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

"Igen, akkor inkább helyesbítek, itt szoktam ezt olvasni, mert a való életben én nőként nem ezt tapasztalom."


A GYK-ból sok tapasztalatot nem szabad levonni. Ha a GYK-nak hiszel akkor minden nő pénzéhes, és minden pasi szexmániás :D

2017. jún. 25. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

A 40-es pasinál van a pénz, a tőke, a lányok döntő többsége meg brutálisan anyagias. Evidens, hogy azzal fekszenek le, akiből hasznuk is származik. Megvan a tudományos szakkifejezés az ilyen nőkre, szerintem magad is tudod, mi az.

A 40-50-es klimaxos nők közt meg nagyon kevés a kívánatos milf, a legtöbbje dagadt, narancsbőrös és slampos, az ilyen ki a fenének kell? Még swinger klubba se mászik rájuk senki. A huszonéves friss pipihusi viszont mindig kelendő.

2017. jún. 25. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!