Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan lehet így mégis ismerke...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet így mégis ismerkedni? Miértnem mindenki a saját korosztályánál marad?

Figyelt kérdés

Szórakozóhelyen alapból több csávó van, de még így is olyan csajok akik szerintem 20 évesek sem múltak el, 40 es csávóknak rázzák ott magukat, engem meg elhajtanak. Meg ez általános dolog nagyon sok 20-on éves fiút látok akik csak ott állnak és nem tudnak mit csinálni.

Ellenben akik megmaradtak 30-40 es nők, azok szóba állnak velem, viszont lehet érezni ill. van aki mondja is hogy azért van ez így mert a 40 es pasiknak a 20 éves lányok kellenek.

Nem lenne értelmesebb ha mindenki a saját korabelivel ismerkedne?

Mert én már lassan gyereket akarok, és nem egy 40 es nőtől szeretnék... hanem normális jó csaj 20 on évestől.


25 F



2017. jún. 25. 16:31
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
57%

Majd ha te is megteremted azt az egzisztenciát amit egy 35-40 éves férfi, majd neked is fogják rázni magukat.

De így, hogy csak egy nyomi vagy a sok közül, aki ingyen szexet, ingyen csajt akar, így marad a nyivákolás, a siránkozás és a vergődés.

2017. jún. 25. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
91%
Fura, én ezt nem tapasztalom, de valószínűleg azon huszonéves srácok tízezrei sem, akiknek van barátnője.
2017. jún. 25. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
91%

És szórakozóhelyen szeretnéd megismerni a lányt, akivel családot alapítasz? :D Ne hülyéskedj.

Én a huszonéves fiúk többségén azt látom/láttam amikor még buliztam, hogy hamar sikerült becsajozniuk, és viszik haza a kiszemeltet. Szerintem veled van valami gond.

2017. jún. 25. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

De, értelmesebb lenne. Csak a világ nem így működik. Amíg erősebb az ösztön az emberben, addig bár hiába szeretne emberként élni, csak egy állat szintjén ragad meg. Sok huszonéves lánynál ez is csak ösztön. A biztonság mindenek felett elsődleges számukra. Ez beléjük ivódott az idők során.

És manapság mi ad biztonságot? A pénz. Gondolják ők, valamelyest igaz is, ám túl van hypeolva ez az önmagában értéktelen, fedezet nélküli papírfecni. Nem érdekes, hogy az emberek ölni is képesek ezért, miközben csak ők tulajdonítanak értéket neki? Az univerzum, természet nem ismer ilyet, hogy pénz. Ez az emberi elme csökevényes szüleménye. Semmi értelme és mégis sokan ennek adnak értelmet. Érdekes...de elkanyarodtam.

Erről szól a világ jelenleg: mindent a szenvedély köré húznak fel, a szenvedélyben benne van a biztonság érzés iránti vágy is, a szexről, zabálásról, kapzsiságról, mohóságról nem is beszélve. Üdv a Káli-Yuga korszakában ahol az számít, ki hazudik nagyobbat, ki lop többet, ki csal jobban, kinek jut nagyobb hatalom.

2017. jún. 25. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
64%

Senkit nem tud érdekelni, hogy te mit akarsz és mit nem, mindenki azzal ismerkedik, akivel akar, ha te összeszarod is magad. Az én párom 40 és akinek az nem tetszik, az tehet egy szívességet, köszi...


(utálom, amikor egy okostojás eldönti, hogy mindenki csak a korosztályából kéne, hogy válogasson és minden héten úgy érzi valaki, hogy ezt ki is írja, jóllehet rohadtul semmi köze mások magánéletéhez)


Savanyú a szőlő? Ők biztos nyújtanak azoknak a lánykáknak valamit, amit te nem tudsz. Én miért kéne valami buta, huszonéves lánykával lennem? Semmit sem tudnak az életről, buták, naívak, amelyik meg értelmes, az gyakran az egekben hordja az orrát, vagy beképzelt. Kösz nem! Részemről viheti őket más!


26/F

2017. jún. 25. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
58%

Mit jelent a saját korosztály? én 16 évesen jártam egy 20 évessel, akkor mindenki savazott, hogy ő túl idős hozzám és biztos csak meg akar d.gni (2 évig voltunk együtt). 20 évesen jártam egy 17 évessel, akkor az volt a problémája mindenkinek, hogy fiatalabb, tehát biztos éretlen is, és hogy én hülye vagyok (1 évig jártunk).


Most 22 vagyok, és örülnék, ha 21-25 között lenne a párom, ez saját korosztálynak számít?


Amúgy sose ráznám magam 40 évesnek :D Azok kis túlzással az apáim lehetnének. Inkább járok gimissel, mint egy 30+-ossal.


22/L

2017. jún. 25. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Ha valaki csak a pénzével és az egzinsztenciájával szerez csajt az megbukott mint férfi ;)


utolsó hogyha 22 vagy, akkor olyan 20-27 szerintem, még 30 is beleférhet éppen, na de a 40? :O

2017. jún. 25. 17:04
 8/12 anonim ***** válasza:
68%
Épp a férfiak mondják azt, hogy a nők 30 felett már elértéktelenednek, öregek, löttyedt testűek, stb. Így sok 40-es pasi is úgy érzi, hogy neki jár a huszonéves nő. Családot akarsz egy korodbelivel, majd mikor mindketten 40 évesek lesztek, te is leöregezed majd a feleségedet és elkezded a huszonéveseket hajtani. Mondjuk nekem a volt párom és a férjem is fiatalabb pár évvel, bár nekem sosem voltak gondjaim a párkereséssel.
2017. jún. 25. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
95%

"Épp a férfiak mondják azt, hogy a nők 30 felett már elértéktelenednek, öregek, löttyedt testűek, stb. "


35 feletti férfiként elmondhatom neked, hogy ez egy hatalmas marhaság, a női urban legendek tipikus esete.


Hogy jó ránézni egy 18 évesre? Mi az, hogy. De eltölteni vele fél óránál többet? Fizikai fájdalom! Én 28-30 alatt nem kezdek nővel.

2017. jún. 25. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Igen, akkor inkább helyesbítek, itt szoktam ezt olvasni, mert a való életben én nőként nem ezt tapasztalom.
2017. jún. 25. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!