Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért ennyire szemét az élet,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ennyire szemét az élet, hogy jó esetben élünk férfiként 70-72 éves korig, de 30 felett már elkezdődik a leépülés, arc megereszkedése, ráncok. A nők pedig már (van akire addig sem) nem úgy néznek ránk, mint 20-on évesen?

Figyelt kérdés
Ez minden évvel egyre rosszabb lesz. Miért nem 50 évesen kezd az ember drasztikusan öregedni?
2017. jún. 22. 07:18
 1/10 anonim ***** válasza:
94%

Milyen leépülés? :D


Ha te 3 ráncot és 5 szál ősz hajat leépülésként értékelsz, akkor gratulálok.

Nem, a nők nem úgy néznek az emberre, mint 20 évesen - hanem úgy, hogy talán most már komolyan lehet venni...


31F

2017. jún. 22. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
53%
Mit vagy úgy oda? Nem is olyan rég, örültek, ha a harmincat meghaladták. Szóval, negyven felett már ajándék. Másik, mi bajod a nőkkel? 40-55 éves korom között, volt jó pár 18-25 éves barátnőm. Na és nem kell azzal jönni, hogy a pénz, mert mindig csóró voltam.
2017. jún. 22. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
59%
30 éves korom óta döglenek utánam a nők. 15-től fölfelé. Most már jó ideje egy csodás barátnőm van. Boldogabb vagyok mint húszonévesen. És jobban is nézek ki. Sokkal sármosabb vagyok. Te meg keseregjél csak, ha nem veszed észre hogy sokkal jobb minden.
2017. jún. 22. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Ha gagyod, leépülsz.

30/f

2017. jún. 22. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Ha edzel, egészségesen étkezel és odafigyelsz magadra, kb 50 éves korodig bőven vonzó maradsz. Ez mindkét nemre igaz.
2017. jún. 22. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
90%
Én éppen azt látom, hogy sok férfi szemében 30+ évesen egy nő már lejárt termék, mert már nem olyan hetyke és feszes a teste, hogy a negyven éves férfiaknak is caak a huszonéves lányok kellenek és egy férfi öregedése sokkal kevésbén "ciki", mint egy nőé (lsd. egy férfi ha őszül az sármos, egy nő, ha őszül, igénytelen, ha nem festeti a haját).
2017. jún. 22. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Ez úgy van hogy aki fiatalon is jó pasi az 30 felett ha nem hagyja el magát ugyan olyan jó lesz vagy még jobb mert kicsit sármosodik. De aki fiatalon ronda és nem tesz azért hogy jobban nézzen ki, vagy hiába tesz de akkor is szarul néz ki,az 30 felett csak még rosszabb lesz. A nőknél is így van. Am ja elég hülyén van kitalálva az élet hogy hosszabb az öregkor mint a fiatal, bár tegyük hozzá mikor az ember kialakult még nem éltek ilyen sokáig.
2017. jún. 22. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

A nők is öregszenek, szóval nem értem, miért kellett a férfiakat kiemelni.

Arról, hogy miért nem 50 évesen kezdünk el drasztikusan öregedni, meg kérdezz meg egy biológust.

2017. jún. 22. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nem így van, nincs is jobb egy sármos, negyvenes-ötvenes pasinál. Ha nem a tizen, huszon éves lányokra hajtasz. Ha negyven évesen beéred egy harmincas nővel, akkor nyert ügyed van.
2017. jún. 22. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ne pánikoljál már! Egy két ránc még jól is áll egy pasinak. Ti pont 40-50 évesen vagytok a legvonzóbbak. Legalábbis nekem.
2017. júl. 12. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!