Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Van olyan nő az életben,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan nő az életben, akinek számít az, hogy a férfinek egyedi gondolkodása legyen?

Figyelt kérdés
Facebook-on is sorra ájuldoznak a nők a közhelygyártó ,,ideológusoktól", illetve a való életben is tapasztalom, hogy nagyon kajálják az üres rizsázást.
2017. jún. 17. 16:45
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

a naív buta nők bedőlnek az álszent szövegnek. Pedig a bókok, és szép szavak nagy részét azét kapják a pasiktól, mert meg akarják d...gni őket.


Egy valóban érett, okos, intelligens nőnek viszont valóban fontos, hogy a párja is szintén nagyon okos, intelligens legyen, akinek van kiforrott erős stabil személyisége, ezzel együtt egyénisége, és persze saját véleménye is. (mivel sok embernek sajnos nincs saját véleménye)

2017. jún. 17. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
18%
Szerintem ne megváltoztatni akard a világ működését, hanem alkalmazkodni hozzá. Én is végignéztem néhány oktató DVD-t a csajozásról, mester nőcsábászoktól, és beépítettem azokat a kommunikációs technikákat, fogásokat amiket zabálnak a nők, és nekem működik. Sokkal nagyobb eredményeket tudok elérni, akármit is akarok egy nőtől/nővel. Nem neked kell feltalálnod a spanyol viaszt, csak alkalmazni a már mások által megszerzett, kitaposott tapasztalatokat.
2017. jún. 17. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Pont az a kérdésem lényege, hogy nem kívánom feladni az egyéniségemet. De így meg senkinek sem kellek...jó, azt hozzá kell tenni, hogy nem vagyok valami helyes csávó.
2017. jún. 17. 16:51
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
2-es azért azt valld be, hogy amit a nagy "mester nőcsábászoktól" eltanultál szöveget, azért az nem a szívedből jön. Csak is azért mondod azt a nőknek, hogy bevágódj náluk, és esetleg szerezz ingyen p...ncit. Nem azért mondod mert a szívedből jön és valóban úgy is gondolod...........
2017. jún. 17. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
34%
Nincs, sőt, inkább a közhelyes, sablonos, birka gondolkodást tartják vonzónak.
2017. jún. 17. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
88%

#4


A nőknek erre van szükségük. Azelőtt én is ilyen elvont gondolkodású kis "tudós" egyéniség voltam, de nem kellettem senkinek, kalandot sem tudtam összehozni. Most meg be van táblázva az életem randikkal és a legszebb az, hogy mindenre vannak bevált, betanult sémáim, hogyan jussak el a csókig a randin, hogyan jussak el a szexig a 3. 4. vagy 5. randin, hogyan vigyem tovább a kapcsolatot ha akarom.

Egyszerűen erre van kereslet. Nem egyéniség kell a mai nőknek, hanem egy jó dumájú sablon férfi.

Ezerszer boldogabb vagyok mióta végre sikereim vannak a nőknél, nem csak egy fura gyík vagyok a szemükben.

2017. jún. 17. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Az üres rizsázástól a plafonra fosik,de ha valakinek a dumája mögött tartalom is van,azt már csipázom.Tartalom alatt ne Oravecz Nótát vagy a Coelho-idézetek 90%át értsd.
2017. jún. 17. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
*fosok
2017. jún. 17. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Jajj, hagyd már, az ilyen közhelyeket mindig az osztogatja meg, akinek egy kalap szar az élete és semmit nem tett le az asztalra... :D De lehet, nekem vannak csak ilyen ismerőseim, hogy nulla kitartással, nulla szorgalommal, nulla értékkel kipakolják borítóképnek meg mindennek, hogy küzdeni kell. Aztán megvolt az önnyugtatás és minden halad a maga semmittevő módján tovább.


Félre ne érts, én sem eredményekben mérem az embert, de arra speciel rá tudok jönni, ha valaki valahonnan ellesett egy dumát (gagyi oldalak, haverok, akármi), és nincs mögötte semmi lélek vagy semmi, amivel alá tudná támasztani, hogy az nála mikor volt releváns az életében és hogy működött. És lehet nagy szavakkal dobálózni, hogy az én ideológiám ez meg az, a baj ott kezdődik, mikor belekérdezek, hogy miért pont az és mikor érezte úgy, hogy ez való neki, milyen érveket tud felsorakoztatni egy nézet mellett, mitől tud elköteleződni mellette. Egyáltalán, szerinted hány ember tud válaszolni arra a kérdésre, hogy mit tart az élete értelmének/ miért él/ mi az a valami vagy valamik, ami miatt úgy érzi, hogy annak, hogy ő létezik és tevékenykedik, van értelme ebben a világban...?


Engem is megfogna a kérdés elsőre, át kellene gondolnom azért a választ, pedig alapvetően elég összeszedettnek tartom magam és tudom indokolni minden álláspontom és cselekedetem szinte. De előbb-utóbb felállna egy koncepció. Érdemes elgondolkodni ezen szerintem...

2017. jún. 17. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Ez azért elég tág ahhoz, hogy nagy véleményeket lehessen mondani róla.

Nem rossz dolog kitűnni a sekélyes közhelyhuszárok közül, de ha ez az egyedi gondolkodásmód azt takarja, hogy szerinted a hold egy hologram, meg hogy Angela Merkel impotenssé akar tenni minden férfit európában, akkor ebben az esetben azt mondom, hogy a kevesebb egyediség több.

A másik meg az a típus, aki tényleg szeret gondolkodni, olvasni, stb, de nem lehet úgy leülni vele megnézni egy filmet, hogy meg ne próbálja leereszkedően megmagyarázni a mögöttes tartalmat.


Ha nem esel ebbe a két kategóriába, akkor jó esélyed lehet, bár ahhoz ki is kell fejezned magad, hogy észrevegyenek a nők.

2017. jún. 17. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!