Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért csináljátok ezt lányok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csináljátok ezt lányok?

Figyelt kérdés

Nagyon sokszor itt panaszkodnak, hogy "jaj nincs egy normális pasi meg nem találok párt". Globális probléma. De az ellenreakciók elég érdekesek. Mindegy, hogy itt vagy más oldalon írunk Nektek, az esetek többségében nem válaszoltok.


Oké, egy "Cs akarsz ismerkedni?" szövegre nyilván nem jön válasz. De amikor mi vesszük a fáradtságot, hogy normálisan megfogalmazzunk egy levelet, de erre sem jön válasz, akkor szerintetek mit gondolunk?


Szóval nem igazán értem, hogy miért panaszkodtok állandóan, ha senkinek sem adtok esélyt? Nem akarok senkit provokálni és tisztelet a kivételnek (már ha van ilyen még...) egyszerűen csak nem értem az ügy logikáját.


2017. jún. 13. 08:04
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Esetleg:

01. Te nem vagy szimpatikus.

02. Nem akar vadidegenekkel levelezni neten.

03. Férfi.

04. Gimis kislány informatika órán.

05. Nem jár ide óránként, hogy a leveleit lesse.


...

2017. jún. 13. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
78%
Sok ilyen kérdés van, olvasgass vissza, többen leírták, milyen durva reakciókat kaptak sokszor, ha visszaírtak, hogy "bocsi, de nem jössz be".
2017. jún. 13. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Az is érdekes, hogy szerinted senkinek nem adnak esélyt. Lehet, hogy csak épp neked nem. Egyszer regisztráltam teljesen átlagos nőként egy társkereső oldalra. Mint egy normális ember, eleinte válaszolgattam mindenkinek. Én naív. 3 nap alatt közel 80 levelet kaptam. Ha mindegyikre írok, akkor felmondhattam volna a munkahelyemen. Még így is gáz volt fejben tartani, hogy az a néhány ember, akivel beszéltem, mit mondott magáról és nem keverni őket. Képtelenség betartani.
2017. jún. 13. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Bocs, de azt is odaírta, hogy annyira elkeseredett, hogy bárkivel hajlandó összejönni, aki ráír ezen a szutyok oldalon?

Nem tudsz róla semmit. Se azt, hogy kicsoda, hány éves, hogy néz ki, hol lakik, mit szeret, egyszerűen semmi se - azon kívül, hogy (valószínűleg) nőnemű. Neked ennyi elég ahoz, hogy elkezdjük vele ismerkedni? Értem én, hogy nem vagy valami válogatós, de ebből akkor is olyan dolgokra lehet következtetni, ami nem vonzó.

2017. jún. 13. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
AZ ilyen kérdéseknek sincs semmi értelme, hogy "Jaj, nincs normális pasi, miért nem találok párt?" azon kívül,hogy itt sajnáltatják magukat. Itt nem akarnak ismerkedni, ha esetleg ad nekik valaki valamilyen tanácsot, akkor a legtöbb esetben arra is jön valami kifogás. Nem is lehet az ilyen kérdésekre hasznos választ adni. Nincs normális "pasi"? Rajzoljak vagy mi legyen? Vagy fogjam meg a kis kezét az épen ilyen kérdést feltett lánynak és együtt keressünk neki normális pasit az utcán bolyongva? Értelmetlenek az ilyen kérdések, nem is írtam és nem is fogok soha ilyen kérdést kiírni ide,hogy Miért nem találok normális nőt? Ez az egyik olyan dolog az életben, amit az embernek saját magának kell megoldania mert mások nem tudnak neki segíteni. Persze arra jók ezek a kérdések, hogy a sikertelenek ismét kitombolhatják magukat,hogy a nők ilyen-olyan felszínesek, vagy a férfiaknak csak a pláza cicák kellenek stb.
2017. jún. 13. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Azért mert írok egy levelet, valakinek, valahol, még nem azt jelenti, hogy azonnal elveszem feleségül. Volt 2 baromi hosszú és vacak kapcsolatom. Ezek után bocsánat, de nem állok össze akárkivel. Nyilván azért írtam, mert a látottak alapján szeretném jobban megismerni.


Az pedig, hogy 3 nap alatt 80 levél jön, ellenkezik a kérdés alap problémájával, ami: Nincs egy normális pasi, nem találok senkit, stb stb. Ennyi levélből biztos akad olyan, aki nem egy kangörcsös disznó.


A negatív reakciókra meg most mit mondjak? Engem nem húz fel, ha kosarat kapok, de itt nem csak rólam van szó. Alapvetően már nem ismerkedem online egy ideje, mert semmi értelme, csak a napokban több ilyen téma is felmerült és érdekelt a dolog mikéntje.


Mindenesetre köszönöm a válaszokat, mindenkinek ment a zöld pacsi.

2017. jún. 13. 09:49
 7/7 anonim ***** válasza:

Az elsővel értek egyet.

Nálam mondjuk még az is fennáll, hogy van barátom - persze már kaptam olyannyira rámenős privátot, hogy az lett a vége, hogy írj, ha szakítotok. Nem tervezünk szakítani, csak úgy mondom.


21/L

2017. jún. 13. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!