Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tisztázzuk már le, mit takar...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tisztázzuk már le, mit takar pontosan a "mackós pasi" fogalma?

Figyelt kérdés

Azt tudjuk, hogy a kövér és a mackós nem ugyanaz. Az is tudvalévő, hogy nem egyenlő a kigyúrttal. Azt is tudjuk, hogy - elvileg - a nők szeretik az ilyen típust, mert biztonságérzetet ad, az erőteljesség látszatát biztosítja és jó hozzábújni. A nagyon vékony, vonalkód alkatú férfiak sem nyerőek a nőknél, akiket szinte felkap a szél.


Ezek alapján nekem az jön le, hogy a "mackós" pasi egy nyilván nem vékony, de nem is kövér és nem is túlzottan kigyúrt ürge, aki joggal reménykedhet akár bombázó barátnőben is. Honnan tudhatja egy férfi, hogy ő most mackósnak számít-e vagy már kövérnek? A mackósság valahol félúton van a sportos és a túlsúlyos között? Nincs nagy pocakja, inkább erős, vállas?


Megannyi kérdés... Mit gondoltok erről? A hölgyeket is kérdezem: ők hogyan definiálnák ezt a típust? És igaz, hogy kedvelitek őket, vagy ez csak egy mindenféle realitást mellőző "urban legend"?



2017. jún. 10. 20:44
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Nekem Henning Baum a mackó mikor kicsit teltebb.
2017. jún. 10. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
Szőrös és brummog.
2017. jún. 10. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
0%
A mackós a kicsit elhízott,löttyedt férfi.
2017. jún. 10. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
33%
Meg bír enni egyszerre egy literes jégkrémet!
2017. jún. 10. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
100%
Hát nézd, ha a természetből indulunk ki, akkor a medve egy testes, de nem kövér állat, és nem szívesen bosszantanánk fel egyet sem, mert ő az erősebb.
2017. jún. 10. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
30%
Nekem a mackós pasiról Gávölgyi János vagy Korda György ugrik be elsőként vagy Benny Hill, Körmendi János, semmikép sem Lagzi Lajcsi, ő már nagyon elhízott volt.
2017. jún. 10. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
24%
Milyen ügynök?? Még a nevét sem tudtam, azt sem tudtam ki az, csak mintaként tettem be, hogy mennyire populista sablon fazon. Az ilyenek nekem abszolút nem jönnek, felsoroltam előzőleg azt, hogy miért.
2017. jún. 10. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

Derek Morgan mackos. Nincs leszalkasodva es puhak az izmok. Nekem ez amugy mar tulsulyos.


Egy urban legend miatt ne hizlald el magad feherjeporokkal meg szteroidinjekciokkal.

N

2017. jún. 11. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is a "mackós" alkat a legnyerőbb, számomra az a legvonzóbb férfi alkat. A mackós pasi az én értelmezésemben egy magas, széles hátú, vállas férfi aki rendszeresen edz és elég izmos viszont ezt lefedi egy kis súlyfelesleg, kis pocak stb... Nálam az etalon pl ilyen téren a Bárdosi Sanyi.
2017. jún. 11. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!