Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tisztázzuk már le, mit takar...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tisztázzuk már le, mit takar pontosan a "mackós pasi" fogalma?

Figyelt kérdés

Azt tudjuk, hogy a kövér és a mackós nem ugyanaz. Az is tudvalévő, hogy nem egyenlő a kigyúrttal. Azt is tudjuk, hogy - elvileg - a nők szeretik az ilyen típust, mert biztonságérzetet ad, az erőteljesség látszatát biztosítja és jó hozzábújni. A nagyon vékony, vonalkód alkatú férfiak sem nyerőek a nőknél, akiket szinte felkap a szél.


Ezek alapján nekem az jön le, hogy a "mackós" pasi egy nyilván nem vékony, de nem is kövér és nem is túlzottan kigyúrt ürge, aki joggal reménykedhet akár bombázó barátnőben is. Honnan tudhatja egy férfi, hogy ő most mackósnak számít-e vagy már kövérnek? A mackósság valahol félúton van a sportos és a túlsúlyos között? Nincs nagy pocakja, inkább erős, vállas?


Megannyi kérdés... Mit gondoltok erről? A hölgyeket is kérdezem: ők hogyan definiálnák ezt a típust? És igaz, hogy kedvelitek őket, vagy ez csak egy mindenféle realitást mellőző "urban legend"?



2017. jún. 10. 20:44
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:

Én nem tudom mások mit értenek mackós testalkaton és mi fér ebbe bele. Ami nekem tökéletes, az az "aputest" Tehát amin izom és kis felesleg is van. Pl:

[link]


Szerintem a mackós testalkatnál ennél nagyobb a has, és zsírosabbak a végtagok.

2017. jún. 10. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%

Az igaz lehet, hogy vállas. Mert a klasszikus sörhas határozottan nem mackós.

Amúgy nem hiszem hogy ez egzaktul meghatározható, ahogy nőben a teltkarcsú is mindenkinek mást jelent.

2017. jún. 10. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
Igen, szerintem is 1-es. Nekem a képen lévő nem mackós. Én mackós pasi imádó vagyok. Egyébként kérdező, jól leírtad milyen az.
2017. jún. 10. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
28%

Ugyanazt, mint a nőknél a "duci".

+1 Kilogrammtól a +1 Tonnáig bármit.


Ez a két szó ugyanis nem más, mint a túlsúly PC-s elnevezése (hogy sértődés ne essék, ugyebár).

2017. jún. 10. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
Nekem eddig nagy részben csak mackós pasik voltak a párjaim és továbbra is azt mondom, hogy ők tudják igazán hogyan kell kezelni egy nőt, persze nem csak ágyban.Soha nem centiztem őket, az csak amcsi badarság, amit csak a gyenge elméjűek szívnak magukba, mint a szivacs. Puszi a mackóknak :*
2017. jún. 10. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Akkor egy vállban széles, de alapvetően nem túl pocakos fickó? A "kidobó" vagy "bádigárd" alkat, nem?
2017. jún. 10. 21:11
 7/19 anonim ***** válasza:
52%

Nekem, ha valaki azt mondja, hogy mackós, mindig Jason Segel ugrik be.


Tehát szerintem aki alacsony, nem lehet mackós. (A medve is nagy. :D) Jason Segel a celebheights szerint 192 centi. És nem mindig mackós ő sem, volt pár HIMYM évad, amikor nekem már sok volt, az már kövér volt.

2017. jún. 10. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
20%

[link]

ez számomra az antiférfi, full ego, bunkó, önző, még szexben is műveletlen.

2017. jún. 10. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
74%
Derek Morgan, mint antiférfi? Ezt meg sem hallottam.
2017. jún. 10. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Ohhh, Morgan ügynök mit keres itt? És hogy kapcsolódik ő a kérdéshez?
2017. jún. 10. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!