Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok ez a divat? Ha facebook...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ez a divat? Ha facebookon rengetegszer elérhető a lány, mégsem olvassa el amit írok annak milyen okai lehetnek? 21/F

Figyelt kérdés

Illetve elolvassa de csak több óra múlva. Addig pedig sokszor elérhető az állapota. Már a találkozás (randi) helyét is sikerült megbeszélni nyilván akkor nem a kinézetem a gond vagy ilyesmi.


Mindenesetre nagyon idegesítő kezd lenni a dolog.



#randi #Facebook #nem olvassa el
2017. jún. 9. 19:47
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
100%
Lájkolni és ezt azt megosztani csak néhány kattintás. Azt például a buszon állva is meg lehet tenni. De ha olyan valakitől jött üzenet, akinek fontos a véleménye, szeretem átgondolni a választ, illetve ha hosszabban szeretnék válaszolni, akkor szívesebben gépelek az otthoni gépemen, ahol nem ütöm el a miniatűr gombokat, és a helyesírásellenőrző sem költi át a mondandómat. Ezért az ilyen üzenetekkel meg szoktam várni amíg hazaérek, éppen azért, mert fontosak. Ez nem jelenti azt, hogy közben nem nézegetek mást az oldalon, ha van pár szabad percem.
2017. jún. 10. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
100%

#8: Igen, neked. Én pl. fél napokra bekapcsoltan itt hagyom a gépem, faxbukra belépve. És a város másik végén vagyok.

Türelem. Én sem várom el az azonnali választ, ezer dolog lehet. Én mindenkinek hagyok 1-2 napot, hogy akkor írjon, amikor úgy érzi. És lehet, ezért van sok őszínte barátom, mert nem hisztizek, miért nem válaszolt fél órán belül.

2017. jún. 10. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
72%

Még az előző vagyok.

Viberen letiltottam az online és olvastam az üzenet kijelzést, pont az ilyen hisztis pasik és nők miatt.

2017. jún. 10. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
52%
A telómon meg direkt nincs faxbuk, anélkül is éppen elegen idegesítenek folyamatosan, még csak az kéne, hogy a faxabúk is.
2017. jún. 10. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
11%

Na többek közözt ezért nem akarok ęn olyannal fészen kapcsolatot tartani,akit még nem ismerek,aki még nemkomolyabb szàmomra.

Levélben is meg lehet beszélni a dolgokat és akkor nincs ez

2017. jún. 10. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 omba ***** válasza:

Biztos, hogy jó ötlet találkozni vele?

Már most tiszta elmebaj vagy, a végén még fel is darabolod, tán.

Megbeszéltetek egy randit, akkor mi a f_szt írogatsz még?

10 másodperces válasz - csakhogy arra te meg megint válaszolsz, ugye?

Én se olvasok el minden üzenetet, néha csak napok múlva - főleg, ha az első sorából látom, hogy nincs semmi sürgős benne.

2017. jún. 10. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek aki azt gondolja elmebajos vagyok. Én az okokra voltam kíváncsi, tehát ha tudom hogy mobilnete van akkor miért van ez? Ki be kapcsolgatja a gépét mint az őrült 5 percenként és az automatikusan felcsatlakozik facebookra ami így elérhetőt jelez?

Nem folyamatosan jelez elérhetőt! A másik meg hogy nem ezt figyelgetem egész nap csak egész egyszerűen szeretném tudni hogy érdeklem-e.

2017. jún. 10. 21:37
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!