Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok ez a divat? Ha facebook...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ez a divat? Ha facebookon rengetegszer elérhető a lány, mégsem olvassa el amit írok annak milyen okai lehetnek? 21/F

Figyelt kérdés

Illetve elolvassa de csak több óra múlva. Addig pedig sokszor elérhető az állapota. Már a találkozás (randi) helyét is sikerült megbeszélni nyilván akkor nem a kinézetem a gond vagy ilyesmi.


Mindenesetre nagyon idegesítő kezd lenni a dolog.



#randi #Facebook #nem olvassa el
2017. jún. 9. 19:47
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
100%

Én sem köszönök el. Mondjuk én csak ezeréves barátnőkkel beszélgetek, akik nem hisztiznek be.


A tesómra ugyanígy kiakadt a pasija a múltkor, hogy fenn volt, miért nem válaszolt azonnal. Lehet, hogy azt írta ki, hogy elérhető volt, de épp fürdött.


Ti komolyan nem néztek utána ezeknek, rögtön pofozkodnátok. Simán letölthetett olyan bővítményt, ami elérhetőre teszi.


Az is lehet simán, hogy elolvassa, de nem tud válaszolni. Pl elolvasni villamoson könnyebb, mint pötyögni. Vagy sok gondolata van, össze akarja szedni, nem csak odahányni egy vigyori fejet. Rám egyszer azért haragudtak meg, mert orvosnál elolvasni volt időm, de behívtak, így válaszolni csak később tudtam. Semmi türelem nincs az emberekben. Mindent azonnal akarnak.

2017. jún. 9. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 A kérdező kommentje:

Persze az rendben van hogyha elolvassa de nem válaszol, biztosan dolga van.

Én ugye most arról beszélek hogy el sem olvassa. Plusz nem folyamatosan elérhető hanem 5 perce, 10 perce, 3 perce stb. elérhető. Azt is tudom hogy mobilnetet használ. Nem hiszem hogy ezek után a telefon magától lépkedne ki-be a messengerbe. Lehet hogy én gondolom rosszul....

2017. jún. 9. 20:33
 13/27 A kérdező kommentje:
Nem akarom számonkérni arról hogy mit csinál. Azt viszont nem lennék hajlandó elnézni neki hogy annyira elfoglalt mert másokkal cseveg hogy egy 10 másodperces válaszra sem méltat.
2017. jún. 9. 20:36
 14/27 anonim ***** válasza:
16%

Senki nem várja el, hogy azonnal válaszoljon és minden idejét arra fordítsa, hogy a másik üzenetét várja.

Ám, ha éppen írtál neki, érdeklődsz felőle, hogy mi van vele akkor ne az legyen már, hogy megnézi az üzenetet és eltűnik mint szürke szamár a ködben. Közben mások képei alá irkálja a hülyeségeket és voltaképp mindent csinál ugyanúgy tovább miközben ignorálja a másikat.

Mint mondtam, ha fontos lenne neki az illető akkor nem szarná le. Nem tudom miért nem lehet ezt felfogni és egyből belekötni mindenbe meg támadni... Szerintem itt neked vannak indulatkezelési gondjaid, kedves 74%-os.

2017. jún. 9. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 A kérdező kommentje:
Jaguar Warrior igen az is rendkívül idegesítő tud lenni főleg akkor mikor elolvassa és utána 5 percenként elérhető mégse tud válaszolni. Én sosem csinálok ilyet senkivel.
2017. jún. 9. 21:00
 16/27 anonim ***** válasza:
100%

De nem értitek, a legtöbb ember nem ért az ilyen szarokhoz. Mindenhol be vagy jelentkezve, minden össze van kötve.


Nem biztos, hogy megnyitja a messengert, ha ott van az active now. Nézzetek utána, szépen nyugisan.

2017. jún. 9. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
86%

Tenyleg kva jo hogy neked meg ennyi időd van hogy alandóan azt nezegeted.

Ha nem unatkoznal nem foglalkoznal ilyen szkal.

2017. jún. 9. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 Sunshinedoll ***** válasza:
100%

Felnőtt párkapcsolatba írtad, szóval feltételezem felnőtt emberekről van szó, akiknek van életük a közösségi médián túl is.

Nagyon gyerekes azon fennakadni, hogy valaki miért nem válaszolt xy időn belül. Lehet nincs ideje, mással beszél, fontosabb üzenetet vált, stb. vagy éppenséggel nem nagyon akar veled beszélni, nyilván ez is opció.


Nekem van olyan, hogy elolvasom ugyan az üzenetet, de olyan helyzetben vagyok, hogy nem tudok rá azonnal válaszolni, és majd csak órák múlva írok vissza.


Ha ilyesmi idegesít, akkor randizz olyanokkal, akiknek nincs egyéb dolguk, mint a te válaszodra várni :D

2017. jún. 9. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
100%
Ezt már leírtam nem egyszer, de nekem pl a gépemre le van töltve a messenger. És ha üzenet jön, oldalt bejön egy kis ablak, mint mikor kiírja, hogy valami letöltött. Csak becsúszik és ki, nem lehet elolvasni, a messenger mégis kiírja, hogy láttam.
2017. jún. 9. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
Nem túl bonyolult... Egyszerűen nem érdekli mit írsz vagy hogy vàlaszt vàrsz. Ennyi.
2017. jún. 10. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!