Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok ez a divat? Ha facebook...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ez a divat? Ha facebookon rengetegszer elérhető a lány, mégsem olvassa el amit írok annak milyen okai lehetnek? 21/F

Figyelt kérdés

Illetve elolvassa de csak több óra múlva. Addig pedig sokszor elérhető az állapota. Már a találkozás (randi) helyét is sikerült megbeszélni nyilván akkor nem a kinézetem a gond vagy ilyesmi.


Mindenesetre nagyon idegesítő kezd lenni a dolog.



#randi #Facebook #nem olvassa el
2017. jún. 9. 19:47
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
23%

Nap mint nap tapasztalom én is. Elolvassa amit írok majd nem reagál, de eközben minden szir-szar idézetet meg képet oszt meg.

Abból indulok ki, hogy aki fontos neked azt nem szarod le, ennyi.

2017. jún. 9. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 A kérdező kommentje:
Nekem már az is eszembe jutott hogy esetleg ezzel tesztelik a lányok a fiúk idegrendszerét. Ha a fiú végül idegbajt kap és sértegetni kezdi a csajt emiatt akkor kiderül hogy a fiú nem tartja túl sokra a lányt. Valami azt súgja azonban hogy nem ezért csinálják...
2017. jún. 9. 19:57
 3/27 anonim ***** válasza:
0%

Jah értem. Ha valóban így lenne akkor ez fantasztikus módszer.

De megfogadom, majd egy ilyen lányt én is elkezdek pofozgatni, hogy vajon meddig tűri. És, ha kifakad akkor mondom, hogy csak az idegrendszerét teszteltem.

2017. jún. 9. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
87%

Pl van Wifi,csatlakozik és kiírja h fent vagyok. Utoljara neztem valamit,dolgom akadt és nem léptem ki.

Van olyan hogy'mar kb 10perce voltam elerhető és azt mutatja hogy még az vagyok.

Vagy ahogy írják,nem vagy anyira fontos hogy egyszerre nézze,olvassa,válaszoljon.

n25

2017. jún. 9. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
97%

Ha elérhető, nem azt jelenti, hogy fizikailag is ott van.

Amúgy meg lehet, mással beszél, mást csinál közben, maga sem tudja még mit válaszoljon, stb.

Nem kötelessége azonnal válaszolni. Röhej, hogy egyesek ezt elvárják. Lehet, úgy matadt as gépe, közben ebédel, tárgyal, tv-tnéz, bevásárol, stb. Vagy csak nincs kedve. Ilyen is van.

Nekem rohadt fel tudják cseszni az agyam ilyen számonkéréssel. Én sem teszem. Majd válaszol, ha akar.

2017. jún. 9. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
79%

4es vagyok.

Amugy Te meg annyira unatkozol hogy órákon keresztűl nézed h fent van.?

2017. jún. 9. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
81%
#3: Idióta vagy. Mi köze a pofozgatásnak egy válaszhoz? TÉged kéne inkább rugdosni. Agresszív barom.
2017. jún. 9. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
9%

#7

Elég hamar kifakadtál. ;-)

Ennyit arról, hogy "majd válaszol amikor akar".

Amúgy nem szoktak az emberek napokig mást csinálni válasz helyett miközben végig online vannak. És mint írtam, közben posztolgatnak ezt-azt, új fényképet töltenek fel szóval még azt sem lehet mondani, hogy ne lépnének be.

Kedvencem még amikor egyetlen szó nélkül lelépnek este. Csak nekem lenne természetes az elköszönés?

2017. jún. 9. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
83%

Az okostelomon folyamatosan nyitva van a messenger. Azt mutatja,elerheto vagyok.

Idonkent megnyitom,de a mobilnetemen lassan vagy nem tolti be az uziket.

Ha kabelneten vagyok,valaszolok.

Felevente 3-szor osztok meg valamit.

Nem nagyon csetelek,inkabb szemelyesen talalkozok.


Csak az szamitson Kerdezo,h megbeszelted a kovetkezo tali idejet es helyet. Azon megjelenik a no. Ha aranyos,erdeklodo es jokedvu,akkor minden rendben koztetek.


N

2017. jún. 9. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
84%
És? Mi közöd hozzá, mi mást csinál? Ne oszd be más idejét. Attól, mert te éépen írtál, ne várd el, hogy azonnal válaszoljon valaki.
2017. jún. 9. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!