Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez jó ötlet?

Figyelt kérdés
Nem kertelek, sajnos kicsi a férfiasságom. Ezért arra gondoltam, hogy a leborotválom a szeméremdombomat, és odatetováltatok egy T sco logót, alá meg egy feliratot, hogy "A legkisebb is számít", mert hátha pozitívumnak számítana a lányoknál, hogy legalább jó a humorom és elfogadom magam.
2017. jún. 9. 14:49
 1/9 anonim ***** válasza:
91%
Haver, neked van szeméremdombod? Ha tényleg van, az kiábrándítóbb egy apró koktélvirslinél, szóval én inkább azon aggódnék.
2017. jún. 9. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Szeméremdombja mindenkinek van. Talán odafigyelhettél volna biológia órán ahelyett, hogy a pöc5ödet rángatod a pad alatt.
2017. jún. 9. 15:04
 3/9 anonim ***** válasza:
54%

Semmi esetre sem tennék ilyet. Inkább "frusztrált vagyok, de poénkodni próbálok" üzenete van.

Hódítani pedig a valódi jó humorommal igyekeznék. Bár az előző szólásod nem arról árulkodik, hogy neked van ilyened.

Hidd el, akit csak a kicsi férfiasságod zavar, az jobb ha megy. Ez kb olyan, mint nőknél a kis mell, ha te csak azt kifogásolod egy nőben, hogy nincs elég nagy bögye, az téged minősít.

2017. jún. 9. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
1-es szerintem a Vénusz-dombra gondolt.
2017. jún. 9. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Nőként mondom, hogy nagyon nem jó ötlet. Számomra semmi humoros nem lenne benne, és nem az jönne le belőle hogy Te elfogadtad így magad. Egy gagyi tetkó amúgy sem szép.


És tudom hogy ez nem volt a kérdésben, de semmi gond a kisebb szerszámmal, annyi féle módon lehet kompenzálni, és az sem biztos hogy szükséges. :)

2017. jún. 9. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nincs semmi humorérzéke a válaszolóknak. Ha túl kicsi, lehet szex nem lenne, de legalább 1 jót nevetnék az biztos.
2017. jún. 9. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Majd járja a hír a barátnői között hogy te vagy a teszkó p@csű.
2017. jún. 9. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ha az a célod, hogy a csaj megtudja, hogy nem csak a p_csöd kicsi hanem az agyad is, akkor jó ötlet.
2017. jún. 9. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Hat nem tudom mennyire jo otlet. Lekerul a naci, a csaj elrohogi magat a tetkon, Te pedig meg komplexusosabb leszel, mert azon patazol a farkadon vagy a tetkon nevet... Poennak poen, de max lemoshato tetkoval kiviteleznem.. esetleg hennaval.


Amugy voltam atlag alatti merettel es felettivel is. Mindketto pont ugyanolyan jo volt. Szoval sztem kar ezen stresszelni magad. Amugy pedig ott az ujjad es nyelved is:))

2017. jún. 9. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!