Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mikor az itteni kérdéseket...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor az itteni kérdéseket olvassátok, nektek nem jut eszetekbe, hogy vajon hogy nézhet ki a kérdező?

Figyelt kérdés

Nekem sokszor majd kifúrja az oldalamat a kíváncsiság. Vannak itt magukat csinosnak, szépnek tartó nők, akik csak szenvednek a pasikkal meg a társkereséssel - úgy megnéznék róluk egy képet. Vagy vannak magukat rondának tartó emberek, akik meg vannak győződve arról, hogy ez hátráltatja őket a párjuk meglelésében - őket is szívesen megnézném magamnak. De általánosságban igaz szerintem, hogy jó lenne sokszor látni őket, hitelesebb lenne a kérdés.


Ti nem éreztek hasonlóképpen? Ugye, hogy bizonyos kérdések feltevőit jó lenne látni?



2017. jún. 5. 19:21
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Láttam innen pár nőről képet, semmi extra, átlagos testtel és átlagos arccal rendelkeztek. Akiknek nehezen ment az ismerkedés, azok extrém túlsúlyosak voltak (ritka), vagy sorban koptatták a jelentkezőket és csak önsajnáltatni jöttek fel (gyakoribb, nekik átlagos-szép kinézetük volt).

Kíváncsi nem vagyok már arcokra, inkább csak arra, hogy melyik válasz kamu.

Ronda férfit gondolom mindenki el tud képzelni, néha lehet látni 1-2 embert a tömegben, aki elüt a többiektől negatív irányban, sokszor furcsa járással is társul a probléma, nem csak kinézettel.

2017. jún. 5. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Én az egyik ilyen ronda ember vagyok. Küldtem képet jó pár embernek; némelyik azt mondta, hogy tök átlagos vagyok, némelyik azt, hogy az is lehetnék, legtöbbjük viszont nem is válaszolt (miután amúgy ő maga kérte, hogy mutassak neki képet magamról lol). Csak a valóság nagyon nem azoknak ad igazat, akik átlagosként írtak le, ezért hiszem azt, hogy csak jófejségből kamuztak. Ezért vagyok biztos abban is, hogy a külsőm miatt nincs senkim.


Magára a kérdésre válaszolva meg... ja, igazából kíváncsi lennék, hogy ki lehet az, aki még nálam is rondább, de most, hogy mondod, az is érdekes lehet, hogy milyenek azok a nők, akik itt tízpontosként állítják be magukat.

2017. jún. 5. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Jó, hogy csak válaszolok-osztom, amim nincs, így senki sem kíváncsi rám és még álma vagy rémálma sem leszek:DDDD
2017. jún. 5. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Sok magányos és szeretethiányos ember jár ide,olyanok is akik társas magányukat szeretnék feldobni' egy kis priváttal vagy ami alakul.


Akadnak pszichés esetek is,trollok is több regiszrációval,újra és újra más névvel...

Azután a gyikfüggők akik mindig itt lógnak- ha két nap egymás után jövök vagy két hónap múlva akkor is beléjük botlok'.

Vannak vadászok nem csak pasik,nők is ...

Szóval mindenféle ember van itt,olyan is aki szívesen küld magáról fotót,tehát talán láthatsz is egy-két embert kérdező.

Jómagam csak beszélgetek itt néha,vegyes a tapasztalatom -de az tuti,hogy minden 2-ik pasi kérdése,hogy: Hogy nézel ki?


-Úgy ,hogy nem csak te vagy kíváncsi.:)


Olyat viszont nem találtam aki értékrendben,érdeklődési körben és normál egzisztenciában,tehát összegészben olyan lett volna mint én,hogy az életben is megakarjam ismerni,hogy barátságot kössek vele.

2017. jún. 5. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 Diavolino44 ***** válasza:
100%
Mar oszlopos tag vagyok jo par eve, egy darabig ismerkedtem itt, volt is innen egy kapcsolatom. De aztan rajottem, mire oda kerul a sor, s kepet cserelunk, addig rengeteg idomet felemeszti a levelezes, s 10 alkslombol 8 nal nem tetszett a lany. A masik kettonek meg en nem tetszettem. :/
2017. jún. 5. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!