Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mikor az itteni kérdéseket...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor az itteni kérdéseket olvassátok, nektek nem jut eszetekbe, hogy vajon hogy nézhet ki a kérdező?

Figyelt kérdés

Nekem sokszor majd kifúrja az oldalamat a kíváncsiság. Vannak itt magukat csinosnak, szépnek tartó nők, akik csak szenvednek a pasikkal meg a társkereséssel - úgy megnéznék róluk egy képet. Vagy vannak magukat rondának tartó emberek, akik meg vannak győződve arról, hogy ez hátráltatja őket a párjuk meglelésében - őket is szívesen megnézném magamnak. De általánosságban igaz szerintem, hogy jó lenne sokszor látni őket, hitelesebb lenne a kérdés.


Ti nem éreztek hasonlóképpen? Ugye, hogy bizonyos kérdések feltevőit jó lenne látni?



2017. jún. 5. 19:21
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
60%
Dehogynem! Mindig kíváncsi vagyok, hogy vajon léteznek e nálam rondábbak is?
2017. jún. 5. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Nekem csak az szokott eszembe jutni, hogy sokkal szerencsétlenebbek, és hülyébbek is vannak mint én.
2017. jún. 5. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A legrosszabb ***** válasza:
40%
Nem túlzottan izgat, hogy melyik csaj hogyan néz ki. Erős tippem, hogy kb. 80%-uk különben is skizó faszik. Egy az, hogy soha nem ismerkedek interneten semmilyen módon sem, kettő, némelyik nőnemű olyan durván szalajt nyak fölött, hogy az félelmetes. Itt is volt már néhány agyi rokkant, este 11 után szoktak róluk betegebbnél betegebb infók nyilvánosságra kerülni. Szóval kösz, kihagyom őket, nem vagyok rájuk kíváncsiak.
2017. jún. 5. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A legrosszabb ***** válasza:
Jav.: kíváncsi*
2017. jún. 5. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Szép lányt el lehet képzelni, hosszú haj, ápolt arc, tesz egy kevés sminket, nőies öltözék. A sikertelenség oka sokszor az, hogy csak a határozott, társasági férfiakra tudnak társként tekinteni, külsőre meg férfias arc borostával. Az a gond, hogy köztük nagyobb számban fordul elő, akik csak kalandizni akarnak, és kis szerencsétlenséggelncsak velük futnak össze.


Csúnya pasinak sokfélét el lehet képzelni, van rajta valami előnytelen.

2017. jún. 5. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
92%

Én inkább arra lennék kíváncsi, hogy hány és melyik felhasználók közt van ugyanaz az ember (párhuzamosan), és vajon tényleg mindenki olyan nemű, korú és élethelyzetű, amilyennek mondja magát.


És hogy ez alapján mennyi a veszélyesen elmebeteg itt :D Mert aki hazudozik, az bizonyosan az.


Néha belegondolok, milyen jó lenne az elmebetegeket bezárni valahova, de legalábbis elzavarni innen, sokkal jobb lenne a világ.

2017. jún. 5. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
A trollokon kívül átlagos külsejű, átlagos életvitelű emberek járhatnak ide.
2017. jún. 5. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Én csak arra szoktam gondolni hogy vajon tényleg ennyire sok az életképtelen, sík buta, degenerált, depressziós, meleg, vagy csak itt gyűlnek össze...


Külsőleg néha kiváncsi lennék, de csak azokra akik szélsőségesen rondának, vagy szépnek tartják magukat. "Ronda" már volt hogy küldött képet, amin nem is volt ronda, s mikor írtam neki, még tán meg is sértődött hogy ennyire szánalmasan néz ki, hogy hazudok...

2017. jún. 5. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
85%

Én a legtöbb, önmagát 18L-nek beíróra lennék kíváncsi, hogy valóban azok-e, és hogy néznek ki? :D

Amúgy csak a nőkre vagyok kíváncsi, a srác userek hidegen hagynak. 29F

2017. jún. 5. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
52%
Egy darabig kíváncsi voltam, beszélgettem is pár emberrel akikkel képet cseréltünk. Volt köztük ronda, de leginkább átlagos pasik. Azt hozzá tenném, hogy csak az értelmesebbekkel beszéltem többet. Viszont az ilyen lelki sérült, nőgyűlölő, frusztrált férfiakat, és a magukat csinosnak valló nőket megnézném :D
2017. jún. 5. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!