Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 36 évesen lehet még párt találni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

36 évesen lehet még párt találni?

Figyelt kérdés
Lány vagyok, és kezdem úgy érezni, hogy már esélytelen..
2017. jún. 5. 18:04
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

Van, aki talál, van aki nem. Nem tudhatod előre.

Egy biztos: ha nem teszel érte, akkor nem lesz.

2017. jún. 5. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Én még 28 évesen se tudok becsajozni.
2017. jún. 5. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
36 éves lányként persze, hogy esélytelen. Nőként viszont nagyon is esélyes. De hölgyként a legkönnyebb.
2017. jún. 5. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim válasza:
Még lányként is sok az esélyed,nőként meg főleg.A párod megtalálni, akivel harmonikus testi lelki kapcsolatba élhettek nehéz feladat.Kapcsolatot élettársat viszont könnyen találsz.
2017. jún. 5. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Lehet, legalábbis érdemes megpróbálni, mert úgy biztos,hogy nem fog sikerülni,hogy ülünk a szobában egyedül,aztán sopánkodunk,hogy 36 évesek vagyunk, már biztos nem kellőnk senkinek.
2017. jún. 5. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
100%

Jézussssss márjaaaaa, aztaaakúrrrrvvvvaaa!!! 36 éves vagy???

Az rengeteg, esélytelen, hogy találj valakit, ez iszonyatosan öreg már...pffff hallod ez nagyon durva. Örökké egyedül fogsz maradni. Az életednek kész vége.


Ha viszonylag normális vagy igényes és adsz magadra és nem vagy olyan mint itt a sok sok pasigyűlölő meg a minden pasi szemét típus akkor simán találhatsz.

2017. jún. 5. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Most jót nevettem! 1. Nem vagy lány bármennyire is szeretnél az lenni, nő vagy. 2. Simán lehet még kapcsolatod! Ne add fel. Kolleganőm 40 évesen talált új párt egy viharos válás után.
2017. jún. 5. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Hát remélem hogy lehet én 35 f vagyok addig már csak 1 évem van szóval remélem hogy a 36 nem a vég :)


Egyébként durva hogy valamiért nehezen találkoznak azok az emberek akiknek kellene.

Mindkét fél ugye itt is a gyakorin csak szidni tudja a másikat. Van mikor alaptalanul, van mikor okkal...

Sokszor van szerintem az is hogy mikor az ember találkozik valakivel akkor totál esélytelennek érzi, hogy esetleg bejön a másiknak, ezért nem is kezdeményez.

2017. jún. 5. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!