Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért írnak ezek társkeresőn?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért írnak ezek társkeresőn?

Figyelt kérdés
120 kilós emberek írogatnak nekem folyton társkeresőn. Pedig a bemutatkozó szövegben leírtam a paramétereket, hogy nem válaszolok kövéreknek és olyanoknak akik 190 cm alatt vannak.
2017. jún. 3. 17:41
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
94%
A paraméterek megadásával nehogy azt hidd, hogy távol tartod majd a számodra nem megfelelő pasikat. Az nem jelent semmit, ugyanúgy be fognak próbálkozni, remélve, hogy velük majd kivételt teszel. Egyébként a legtöbb férfi csak annyit csinál, hogy megnézi a képeket, és ha bejön neki a nő, ír neki(leginkább egy sablonlevelet). Rá se bagóznak, miket rizsázol össze "paraméterek" címszó alatt...
2017. jún. 3. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
93%

Az első jól írja.

Szerintem sokan előre megírják wordben a sablon szövegüket(max a nevet írják át) és képek alapján bemásolják és küldik.

2017. jún. 3. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Ígyis meg szeretnének dugni
2017. jún. 3. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Mert hülyék. Az ilyenek az egyik csoport, akik nagy erővel dolgoznak azon, hogy totálisan használhatatlanná tegyék a társkeresőket.


Csak kíváncsiság: a magasságos kikötésnek mi az oka, és miért pont annyi? (engem nem szűr ki egyik paraméter sem, szóval nem sértettségből kérdezem)

2017. jún. 3. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
44%
Más se ír vissza, így minden lehetőséget meg kell fogni. Mondjuk én 120 kilós nem vagyok, bár a 190 centitől is jócskán elmaradok, de én is 0 választ tudhatok eddig magam mögött, szóval én is spammelek mindenkinek, mert nincs más esélyem.
2017. jún. 3. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
12o-130 kilos, es meg odairja, hogy az alkata sportos. Hat ja, vegul is a balna is aramvonalas. Olyat lattal-e mar, hogy bent a szobaban, napszemuvegben, kopaszon, derekig puceron, terepszinu gatyaban, gumicsizmaban, kezeben egy meretes ponttyal? Es meg irja, hogy ram vart es o boldogga tudna tenni. :)
2017. jún. 3. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
És az még a jobbik eset ha egy előre megírt sablon szöveget kapsz, általában nem fárasztják magukat és csak egy "szia mizu"-ra futja.
2017. jún. 3. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Nekem is írnak szexre vágyó nős pacákok, holott a lapomon világosan kiírtam menjenek anyucihoz.Nem tudnak és akarnak olvasni.Ennyi az egész.
2017. jún. 3. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Utolso, te meg szerencses vagy, igazi mazlista, mert neked legalabb koszonnek. Nekem a legtobben igy rugjak be az ajtot: "sunaznalak", "benne lennel harmasban?", "szeretonek pont jo lennel", "jo kis p.nad lehet". A kepen nem csucsoritek, nem pucsitok, nincs dekoltazsom, de ugy latom, hogy a kiehezett falkanak, mar minden mindegy. Ilyenkor nem valaszolok, megnyomom a tiltogombot es lepek tovabb.
2017. jún. 3. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Sokan nem foglalkoznak a leírással, csak a képekkel. :D Én ugyan nem vagyok társkeresőn, csak Tindert használok, hiába írom a leírásba, hogy nem érdekelnek futókalandok, így is sokan meg akarnak csak dugni. :D Pedig még csak a teljes alakom sem látszik a képeken, vagy bármi kirívó...


Sajnos nem tudsz ez ellen mit tenni. :D

2017. jún. 3. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!