Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Érdemes IP cím lenyomozással...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes IP cím lenyomozással rémisztgetni azokat a nőket, akik nem írnak vissza társkeresőn?

Figyelt kérdés
2017. jan. 10. 18:18
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
98%
Magadból csinálsz szamarat. Legalább röhögnek egy jót.
2017. jan. 10. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
78%

Nem mert sosem tudod úgysem pontosan bemérni, max ha az FBI felszólítja a netes szolgáltatót.


Bár lehet a lányok ezt nem tudják.

2017. jan. 10. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
44%
Az ip-m szerint nem ott vagyok ahol kellene, többet tud tenni az illető? van hatalma, joga rá?
2017. jan. 10. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
98%
NAJO. Reméltem nem jol láttam a kerdest, de sajnos igen. Komolyan kerdezem, megis miert akarnál bárkit fenyegetni? Vagy mi alapján? Mindenki azt csinál amit akar, főleg ismerkedesi fázisban. Ha nem ir vissza, nem ir vissza, valószínűleg nem akar. Mi jo lenne neked abban ha raeroltetednek magad? Attól jobban érezned magad? Na en pont ezért nem tarskeresozom.
2017. jan. 10. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
98%
Persze. Meg vudu átokkal meg öngyi leszel és kisérteni fogod.
2017. jan. 10. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
94%

:) már a kérdéseden is jót lehet nevetni...


Nagy sikered lehet a nőknél, ha már ilyeneken agyalsz :P

2017. jan. 10. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
97%
Be tudod TALÁN mérni az épületet, amiben élek. Laknak itt még kb 50-en rajtam kívül és a nevem nincs kiírva sehová. Azt hiszem, nem ijednék meg tőled nagyon :D
2017. jan. 10. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 A legrosszabb ***** válasza:
97%
Mit érsz el vele? Kb. 2000-es évek elején még hatásos módszer lett volna arra, hogy befenyíts/megzsarolj valakit, ma már még a butábbjai is kiröhögnek. A rémisztgetés helyett foglald el magad értelmesebb dolgokkal, például olvass a buddhizmusról, vagy a C# programozásról.
2017. jan. 10. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
97%
Nem erdemes,mert egy ilyen reakcio utan jogosan fogjak azt hinni,hogy baj van a toronyban igy biztosan nem irnak vissza,sot le is tiltanak ha lehet.
2017. jan. 10. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
97%
Jó, szerintem az év lúzere már most megvan :D
2017. jan. 10. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!