Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Normális esetben csak annyira...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális esetben csak annyira kellene, hogy számítson egy nőnek a pénz, hogy a pasi el tudja tartani saját magát?

Figyelt kérdés

Meg esetleg ha közös az érdeklődi körül, mondjuk mindketten szeretnek utazgatni, akkor ki tudja fizetni a felét (saját részét) az utazásból pl.?

Ez lenne a normális eset? Aki ettől többet vár, az egy golddigger, egy light-os prosti?


2017. jún. 3. 16:07
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

attól függ. egyetemistaként pl nem sokan tartják még el magukat. ilyen korban nem számít.

később már megfontolandó, hogy egy olyan emberrel jössz össze, akinem semmi ambíciója nincs, csak úgy él, elvan, vagy olyannal, aki azért jó életet akar élni, és tesz is érte.

mivel nekem sem az a célom, hogy alszok, dolgozok, eszek, netezek aztán megdöglök, ezért nem is választanék olyat, akinek ennyi elég.

én akarok utazni, nem csak abban az egyetlen városban élni, ahol megszülettem és kész. szinte minden hobbi is pénzbe kerül, ha el akarsz menni szórakozni az is, ha jobban akarsz kinézni az is. és még sorolhatnánk.

ettől abszolút nem golddigger az ember szerintem. nem is azt várom, hogy ezt a másik biztosítsa nekem. de ha ő meg leragadt egy fos szinten, akkor engem is csak lehúz, nem visszük egymást előre.

2017. jún. 3. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!