Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ezen az oldalon a pasik nagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezen az oldalon a pasik nagy részének miért vannak olyan kikötéseik a jövendőbeli álomnőjükkel kapcsolatban, hogy ne legyen karrierista, legyen nagyon nagyon visszafogott és szerény, aki elvisel mindent, még azt is hogy ronda a pasija?

Figyelt kérdés

MIK EZEK AZ ELVÁRÁSOK??????? Ezek az emberek nem néztek még soha tükörbe? Attól mert ők lúzerek, miért várják el ezt viszont a nőtől? Főleg azzal a kikötéssel, hogy azért csinos legyen a nő!

Miért ennyire fontos a nagyon nagyon visszafogottság, szerénység??? Az ilyen emberek életképtelenek. Az az egészséges, ha valakinek erős, stabil személyisége van, és ki tud állni magáért ha valami nem tetszik neki. Nehogy már attól legyen egy nő nő, hogy "bocs hogy élek" elv szerint él.


MI EZ??



2017. jún. 3. 09:54
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
90%

Látom csak végletekben megy a gondolkodás egy két férfinek. Ha nem szerény jólelkű és csendes, akkor nyilván csak a másik véglet lehet, hogy egy önző törtető nagyhangú liba. Gratulálok!


Egyébként magamat sem tudom behatárolni, mert erősen szituáció és személyfüggő a viselkedésem. Már megkaptam, nem egyszer, hogy engem nem tudnak elképzelni mérgesen indulatosan és alapból tényleg kedves vagyok de belőlem is volt aki ki tudta hozni az állatot.

Az hogy valaki szereti és élvezi a munkáját ne legyen már hátrány, ha nem megy a közös idő terhére.

2017. jún. 3. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
85%

Szinte pont az ellentettjét keresem:). Tehát legyen életcélja, tudjon küzdeni azért, hogy ezt elérje (persze nem a másokon való átgázolással), ne tőlem várja el, hogy mindenre megoldást találjak helyette. Mondjuk a szépség relatív, úgyhogy ebbe nem mennék bele, csak annyit, hogy nem címlaplányt keresek. A visszafogottság illetve a szerénység megint egy érdekes dolog, szerintem egy igazi nő tudja azt, hogy mikor kell visszafogottnak lenni és mikor lehet kicsit lazább. Azt, hogy elnéző legyen pedig nem várom el a semmire, viszont neki is lehetnek hibái, ahogy nekem is vannak, ha ezeket tudjuk kezelni, akkor semmi gond.



Azt a nőtípust pedig akit leírtál, konzervatívnak nevezik. Nem tudom, hogy mennyi idős vagy, de a szüleid illetve a nagyszüleid generációjában ilyen volt a nő. Ma lényegében egyfajta nemek forradalma zajlik, így az egyének sokkal nehezebben találják meg a párjukat mint a korábbi generációk.

2017. jún. 3. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
58%

A miérteket nem firtatom, elhiheted, hogy nekem is megvan a véleményem erről, de igazából annyi közöm van hozzá, mint ahhoz, hogy mivel törli a szomszéd a fenekét. Mindenki a maga sorsának kovácsa, én is járom a magam útját és magamért tanulok/dolgozok/élek, aztán vagy lesz egy olyan​ párom, aki ebben is társam, meg ők is járják a maguk útját. Az elvárások mindenkinek a magánügyei. Ha neki olyan nagyok és szélsőségesek, akkor egyrészt nem én vagyok az ő embere és ez engem egyáltalán nem zavar (téged ezek szerint igen, a kérdésből ítélve), másrészt meg majd x év sikertelenség után leesik neki, hogy baromságot vár. Vagy nem, mert talál olyat, aki neki való.


Igazából azt kellene felfogni, hogy átkozottul semmi közünk ahhoz, hogy ki mit vár el egy kapcsolatban, ha nem vagyunk a párja. Akár nő, akár férfi. Ez olyan magánügy, mint az, hogy ki mit eszik vagy mi alapján választ kocsit. Nagy a piac, túlélitek, ha egy-egy embernek nem ti kelletek...:D

20n

2017. jún. 3. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:

"Ja és nem csinos bólogató kutyát keresek. Ne érts félre. Sosem írok ki ide kérdést."


Akkor meg nem értem, miért vetted a fentieket ennyire magadra.

2017. jún. 3. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
91%

"Erős,stabil személyiség?


Köszi,de nem!!!

Miért?

Sokkal több a negatív vonás mint a pozitív.

Nincs szükségem a parancsokra egy arrogáns nőtől kinek soha semmi sem jó. "


Ezek szerint nálad az erős és stabil ember = parancsolgat és arrogáns.


Háttöö... Te vagy nem láttál még erős és stabil embert, vagy te magad vagy annyira messze ettől az állapottól, hogy ilyen furán definiálod a fogalmat.

2017. jún. 3. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
15%

"Akkor meg nem értem, miért vetted a fentieket ennyire magadra"


Azért, mert ez az egész kérdés egy általánosítás már megint. Minden ember más. Különböznenk az igényeink.

Nem hiszem, hogy le kéne nézni akárkit is amiatt, mert ilyen, olyan, amolyan...

Ez a kérdés provokatív, általánosító, igazságtalan, lenéző dühöngés egy valószínüleg karrierista, vezető típusú, beképzelt nőtől, aki szerint mindenki életképtelen, aki nem olyan mint ő.

2017. jún. 3. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 Sunshinedoll ***** válasza:
56%
Ilyen elvárásai bizonytalan, kis tökű, ronda pasiknak van, vagyis olyanoknak, akik amúgy se kellenének senkinek :DDDDD
2017. jún. 3. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
78%

Nem általánosított, hiszen a kérdése kifejezetten azokról szólt, akik erre az oldalra írnak, és ilyen jellegű kérdéseket tesznek fel.


"Ez a kérdés provokatív, általánosító, igazságtalan, lenéző dühöngés egy valószínüleg karrierista, vezető típusú, beképzelt nőtől, aki szerint mindenki életképtelen, aki nem olyan mint ő."

Ezek szerint a szabályaid csak másokra vonatkozhatnak, magadat kivonod belőle. Te pont olyan igazságtalan és lenéző vagy a kérdezővel, mint amilyen ő szerinted teveled. Nem tudsz róla semmit, fogalmad se lehet, miért tette fel a kérdést vagy hogy milyen ember, de máris ostoba és rosszindulatú feltételezésekbe bocsátkozol vele kapcsolatban.

2017. jún. 3. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem sok ember nagyon egyszerűen, hollywoodi sztereotípia mentén gondolkodik. Aki szemüveges, az okos én unalmas, aki sminkel, az r1banc... sokan olyan tulajdonságokat sorolnak fel, aminek nem az objektív jelentését használják, hanem amit az nekik jelent.
2017. jún. 3. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
26%
Szűnj meg innen! Jobb lesz mindenkinek. 😏
2017. jún. 3. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!