Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan menjek oda egy olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan menjek oda egy olyan nőhöz aki megtetszik pl az utcán vagy bármi más helyen?

Figyelt kérdés
Sajnos nem vagyok egy nagy dumás pasi, inkább visszafogodtabb és mindig is tartottam attól hogy leszólítsak egy idegen nőt. Ha odamegyek hozzá mit lehetne neki mondani amitől el tudnánk kezdeni beszélgetni esetleg később elhívni egy következő találkozóra? Nők vèlemènye is érdekelne, hogy mi esne nektek jól egy ilyen szituációba? Külsőre teljesen átlagos, ápolt vagyok, viszont kicsit tartok az ilyen leszólítástól.F21
2017. máj. 30. 18:03
 1/4 anonim válasza:
Ha egy rohanós napom után megyek haza az utcán, én személy szerint nem örülnék, ha valaki leszólítana, általában meg sem állok. Inkább látogass el egy pubba vagy szórakozóhelyre. Ott mindenki sokkal közvetlenebb. Odamész, megkérdezed, hogy miujság. Ha veszi a lapot, akkor meghívhatod egy italra, a többi úgyis jön magától.
2017. máj. 30. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
ha nem folyik a szádból a szöveg, akkor felejtsd ezt el.
2017. máj. 30. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Hát az elsőnek igaza van,igazából egy fárasztó nap után, vagy ha rohanok, nincs olyan duma, ami leállítana. Ha látod rajta, hogy jó a kedve és közvetlen és nem siet, akkor talán. Mosollyal és bókkal indítani, (persze nem ilyen "jó a segged" szintűt) akkor szerintem jól kezdesz meg nekem speciel sokkal szimpatikusabb, ha nem ilyen beképzelten jön oda hozzám a pasi, hogy úgyis elájulok tőle, hanem látszik, hogy összeszedte értem a bátorságát, még ha nem is olyan típus😂

De amúgy romkocsmákban, pubokban tényleg könnyebb

2017. máj. 30. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nézz daygame videókat Youtube-on, sok külföldi videoblogger ismerkedik ilyen módon pl. Budapest utcáin.
2017. máj. 30. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!