Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egy helyen futottam ma egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy helyen futottam ma egy lánnyal, aki nagyon cuki volt. Nincs itt véletlenül? :/

Figyelt kérdés

Megszólítani nem volt módom. Nagyon ismerős volt az arca, de nem tudom h hol találkozhattunk már korábban...

Kb: 21-25-év körüli. Világos hajú, csinos lány volt. Biciklivel távozott

Kerestem volna lehetőséget, de közben nem is akartam zavarni futás közben :/

Mit kellett volna tennem, h megszólítsam, de mégse legyek tolakodó?



2017. máj. 28. 16:29
 1/5 anonim ***** válasza:
Mielőtt távozott, de már abbahagyta a futást, akkor kellett volna megszólítanod. Valószínű, rendszeresen jár oda futni, így te is tegyél így. Ha legközelebb meglátod, cselekedj.
2017. máj. 28. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nagyon vasárnap van az ilyen kérdésekhez...

Hülyeségek helyett inkább húzzál ki futni holnap is, hátha Ő is kint lesz.

Itt biztosan nem fogod megtalálni.

2017. máj. 28. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Esetleg leírtad volna, hogy hol futottál, az segített volna nem
2017. máj. 28. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Megyek holnap is, u abban az időben. :D

Én is úgy akartam, h miután befejezi és sétál, akkor beszélek vele. Ő a kör elején elkezdett sétálni, én pedig elmentem mellette, de az egyik emelkedőn nekem is végem lett. Nem is volt baj, hisz így majd utólér, vagy megvárom... De ő eltűnt mögöttem. Nem sétával vezetett le, hanem biciklivel, míg haza teker. Ezzel nem számoltam. :/

2017. máj. 28. 16:42
 5/5 A kérdező kommentje:
Nagyerdei Stadion :)
2017. máj. 28. 16:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!