Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lenne a legjobb dolog, amit "véletlenül" elküldhetek facebookon a csajnak, hogy megindítsa a beszélgetést? 22/F

Figyelt kérdés
2017. ápr. 4. 19:05
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

Ismerjük a trükköket...:D

De ez aranyos :D

2017. ápr. 4. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Hívd meg a "Chemtrail elleni nemzetközi tiltakozó nagygyűlés!" Facebook-eventre. Aztán benyögöd, hogy anyádnak akartad, és máris kész a terep!
2017. ápr. 4. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ. Nem mindegy, hogy ismerősök vagytok, vagy teljesen ismeretlenek.
2017. ápr. 4. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
#3 Igazából egy szakra járunk, egyel felettem jár (de idősebb vagyok én :D), szakesten találkoztam vele csak eddig de nem sokat beszélgettünk.
2017. ápr. 4. 19:19
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Ne már.. Ez a "véletlenül" ráírás borzasztóan átlátszó és már akkor gáz volt, amikor én gimnazista voltam 10+ évvel ezelőtt.. Inkább embereld meg magad és írj rá normálisan.
2017. ápr. 4. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
#5 Amúgy ha figyelmetlenebb lennék, simán lehetséges lenne, mert általában rányomok a nevére akinek írni akarok és már megy is a ctrl+v + enter. Ettől is félek, nehogy valami fasságot küldjek aki olyannak aki félreértené. :D
2017. ápr. 4. 19:27
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

Ilyen veletlen dolgot en is kaptam mar a feszbukon. Azt irtam,hogy 'Semmi problema, szia"

Nem lett belole ccsevges.

2017. ápr. 4. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
#7 Pont ez a kérdés, hogy mit küldhetnék, amiért akár még ő magyarázkodna.
2017. ápr. 4. 19:35
 9/17 anonim ***** válasza:
91%

Miert kene neki magyarazkodnia, mar bocs? Ha valaki veletlenul ramir es ugy erzem ez nekem kellemetlen, nem kezdenek el magyarazkodni, hanem letiltanam a franca, amiert kellemetlen helyzetbe hoz.

Nem tudom, mit kell tulbonyolitani, megirod, hogy sulibol ismered, meginna-e veled egy kavet a bufeben azt ennyi. En erre nem mondanek nemet, ha szimpatikus a srac.

2017. ápr. 4. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Velem max olyan volt, hogy véletlenül bejelöltem valakit, mert ugye sokszor oldalt felkínál emberkéket és többször is előfordult már ,h akaratlanul rákattintottam ilyenekre. Írni viszont még soha nem írtam véletlenül senkinek, annyira nem vagyok hülye. Ahogy a csajok se hülyék, rögtön le fogják vágni, hogy mi a szitu. Sőt még amikor nem szándékosan jelöltem így egy lányt, ő is rögtön kételkedett, pedig az tényleg véletlen volt.
2017. ápr. 4. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!