Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Társkeresőkön a lányok miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Társkeresőkön a lányok miért tesznek ki magukról olyan képet mintha prostik lennének? 22/F

Figyelt kérdés

Ezekre van kereslet?


Én ilyenkor automatikusan megyek tovább kb 10/9 alkalommal.

Sír a szájuk hogy az ilyen képek után olyan fiúk írnak nekik akik csak szexpartnert keresnek.


Ezek a lányok akkor ezek szerint az ilyeneket keresik nem?


De mégis mi a céljuk hogy a 100 parasztból kiválasszák azt akinek a legdivatosabbak a képei? (Bronx, New York City betűs pólók)


Nem korcsosult el teljesen a lányfelhozatal? Nekem teljesen normális képeim vannak kint, nem a kocka hasamat mutogatom ami egyébként már a lányok körében is nagy divat.


Attól tartok hogyha a társkeresőkön ez a helyzet a legtöbb lánynál akkor lehet hogy a való életben is?


Vagy csak azok a lányok használják a társkeresőket akiknek valami defektjük van, ami miatt nem találnak barátot?



2017. máj. 30. 12:39
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Ilyen nőknek az egyetlen "értékelhető" tulajdonságuk hogy prostis külsejük van...ennyi
2017. máj. 30. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Én vàll nélküli topban vagyok.Az is prostis? A képem összességében szerintem elegàns és visszafogottan szexis inkàbb.Nincs rajtam semmi mű.Műszempilla,műköröm,stb..Ez van,ilyen vagyok.Érdekes módon inkàbb idős palik talàlnak meg.Nem tudom a fiatalabbaknak mi kell.

Mit kéne még kirakni? Diplomàmról fotót esetleg?

2017. máj. 30. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Mondjuk az is biztos,hogy ha elnyúlt kardigànban,melegitőben,smink nélkül lenne lefotózva,a kutya sem nézné meg.Akkor mégis mi kell?!
2017. máj. 30. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:

Azzal hogy divatosan öltözködnek csak plusz pontot szereznek nálam, de hogyha emellé csücsörítenek meg emelik a kezüket, azaz játsszák az eszüket attól falra mászok.

A letisztult képekkel semmi bajom nincsen. Öltözhetnek divatosan, mutathatják a dekoltázsukat is ha nem az önelégült liba benyomását keltik. A legtöbben sajnos azt a benyomást keltik nálam ezekkel a képekkel.

2017. máj. 31. 10:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!