Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Társkeresőkön a lányok miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Társkeresőkön a lányok miért tesznek ki magukról olyan képet mintha prostik lennének? 22/F

Figyelt kérdés

Ezekre van kereslet?


Én ilyenkor automatikusan megyek tovább kb 10/9 alkalommal.

Sír a szájuk hogy az ilyen képek után olyan fiúk írnak nekik akik csak szexpartnert keresnek.


Ezek a lányok akkor ezek szerint az ilyeneket keresik nem?


De mégis mi a céljuk hogy a 100 parasztból kiválasszák azt akinek a legdivatosabbak a képei? (Bronx, New York City betűs pólók)


Nem korcsosult el teljesen a lányfelhozatal? Nekem teljesen normális képeim vannak kint, nem a kocka hasamat mutogatom ami egyébként már a lányok körében is nagy divat.


Attól tartok hogyha a társkeresőkön ez a helyzet a legtöbb lánynál akkor lehet hogy a való életben is?


Vagy csak azok a lányok használják a társkeresőket akiknek valami defektjük van, ami miatt nem találnak barátot?



2017. máj. 30. 12:39
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
36%
Mert azt szeretnék, hogy a személyiségükbe szeress bele.
2017. máj. 30. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
2017. máj. 30. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
59%
Mert erre nagyobb a kereslet. Nem feltétlen komoly kapcsolatra, de azt nem lehet feltétlenül az első levélből leszűrni. Kívülről csak annyit lát egy átlag nő való életben és társkeresőn is, általános sulitól felnőttkorig, hogy egy ilyen buta prostis plázap...n fürtökben csüngenek a férfiak (és nem, nemcsak a proli 8általánost végzett seftelők, hanem tök normálisnak tűnő, tanult férfiak is), míg ők örülnek, ha egy normális férfi leszólítja őket egy évben egyszer. És nyilván az a legegyszerűbb, mondjuk téves, következtetés, hogy sikeresebb leszek, ha én is lemegyek k...s szintbe.
2017. máj. 30. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

A józan eszem azt mondaná, hogy azért, mert azt akarják, hogy megdugják őket.

De komolyan, egy csomó ilyennek ott van a leírásában, hogy "szex nem érdekel", "komoly kapcsolatot keresek" - legalábbis Tinderen, máshol nem vagyok fent. Fogalmam sincs, nyilván mást nem tudnak felmutatni a külsejükön kívül, szóval marad ez a szint.

Amúgy ha egy Bronx, New York City póló elég lenne a tetszéshez, elég sokan rojtosra kefélnék ezeket a lányokat, nem? :D Itt azért más szempontok vannak, inkább vállalkozókkal, üzletemberekkel szoktak összejönni, vagy olyanokkal, akik sokat utaznak.

2017. máj. 30. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Az a helyzet hogy badoon es love.hun is vannak valodi prostik!
2017. máj. 30. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 Sunshinedoll ***** válasza:
77%
Mert nekik azok a képek tetszenek magukról, nyilván. Én se értem a döglött hallal meg őzzel pózoló pasikat, de hát nem is írok nekik randi üzeneteket. Ha nem jön be, keress olyan csajt, aki a változatosság kedvéért döglött hallal pózol. Az hátha bejön neked is.
2017. máj. 30. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Persze, tudjuk valójában hogy a pénz a fő szempont. Bár egy társkeresőn hacsak nem teszi ki valaki az Audis képét, az átlagosakat rutinból nyomhatják tovább.


Én szerintem normálisan nézek ki de nem az a divatmajom stílusú képek vannak rólam amiken peace jelet mutatok (,, csinosba "). Összesen egy-két lánnyal találtunk egymásra kölcsönös szavazattal de azok se voltak hajlandóak utána válaszolni.

2017. máj. 30. 12:56
 8/14 anonim ***** válasza:
64%

"mintha prostik lennének?"

Honnan tudod, hogy nem azok?

2017. máj. 30. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim válasza:
64%
Mert azt hiszik, hogy kívánatosabbak, én csak úgy szoktam a női nem szégyenei! egy normális lány nem rak fel magáról olyan képet.
2017. máj. 30. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Én meg azt bírom, mikor a bemutatkozásban ott, van, hogy piások kíméljenek, öt képén meg hármon olyan satu részeg mint a barátnői. :D

30/f

2017. máj. 30. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!