Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem vagyok biztos saját magamban, de kezdem úgy érezni, hogy egyre inkább a lányok felé terelődik az érdeklődésem. Mostanában kezdődött ez, de teljesen össze vagyok zavarodva. Ti mit tanácsolnátok?

Figyelt kérdés
2017. máj. 26. 11:29
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Meg nem is ìrtak. Fizetős is, nem tudom hogy találnék egy lányt akivel el tudnék beszélgetni meg megismerni.
2017. máj. 26. 13:15
 12/16 anonim ***** válasza:
Sztem inkább fiatal korban van ez a biszex hajlam, később a legtöbb lánynál elmúlik. Én is ilyen voltam kb 21 éves koromig, de utána "kinőttem". Fura mert akkor tényleg vonzottak a lányok, felizgattak stb de most már hozzá nem érnék egy nőhöz, még a gondolattól is hányingerem van hogy csajjal csókolózzak. A barátnőm akivel tiniként kavartunk egymással ugyan így volt vele, 20 után már nem érdekelték a lányok és soha nem is volt azóta köze lányhoz. Nem tudom hány éves vagy de ha még ilyen 18-21 akkor totál természetes (fiatalabb korban is csak ez felnőtt kategória). Ki is próbálhatod milyen egy lánnyal, de ha idősebb leszel 90% hogy kinövöd. Persze lehet a 10%-ba fogsz tartozni, ezt majd az idő meg a tapasztalatok döntik el. Csak egy valamire figyelj hogy ne a pasikban való csalódottságod vigyen a nők felé mert akkor csak még több csalódás fog érni. 28/N
2017. máj. 26. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
Hát hármasba azt nem vállalnám be azt az egyet tudom. De hogy egy lánnyal is megismerkednek azt igen. Van barátom de valahogy semilyen érzés se köt hozzá. Kedves, őszinte, aranyos de nem vagyok boldog vele.
2017. máj. 26. 13:26
 14/16 A kérdező kommentje:
23 éves vagyok. Remélem kinövöm ahogy mondtad mert ha nem nem tudom hogy válaljam fel. Nagyon nehéz most. Viszont várni sem akarok hogy majd rámtalál valaki. Próbálok akkor társkeresőzni.
2017. máj. 26. 13:34
 15/16 anonim ***** válasza:

A "12" válaszolóval értek egyet abban, hogy nagyon sok NŐ úgy fordul át a saját neméhez, hogy kiszeret a férfiakból, nem akar vagy nem tud többé bennük megbízni, de szexuálisan aktív, nem akar lejjebb adni az igényeiből. De ha egy pucér férfi látványa izgalomba hoz,akkor nem lehetsz leszbikus, max biszex, ez nem szégyen, felkell vállalni.

Azzal is egyet értek, hogy ahogy idősödsz ez valószínűleg meg fog változni, ahogyan a saját páromnál is megváltozott. Ő 27 éves volt amikor megismertem,ez a lázadós korszaka kb 30 éves koráig tartott, utána lenyugodott. Most tervezzük az első babát, most teljesen átment anyuka üzemmódba, mindent elolvas a témáról.

Mindenkinek vannak korszakai, ezeket meg kell élni, ki kell próbálni és utána eldöntöd mi az ami számodra megfelelő.

2017. máj. 26. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
Rendben van köszönöm:) lehet van benne igazság. Nem adok túl a pasikon csak szüneteltetném egy kicsit mert nagyon megbántottak. Addig még eldöntöm hogy mit is akarok és kivel.a babához meg sok sikert :)
2017. máj. 26. 14:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!