Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem vagyok biztos saját magamban, de kezdem úgy érezni, hogy egyre inkább a lányok felé terelődik az érdeklődésem. Mostanában kezdődött ez, de teljesen össze vagyok zavarodva. Ti mit tanácsolnátok?

Figyelt kérdés
2017. máj. 26. 11:29
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Kicsit összezavar ez a kérdés, bár lehet én vagyok hülye. Lány vagy fiú vagy? Mert nem mindegy a kérdés szempontjából. :D
2017. máj. 26. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Mármint lányként a lányok? Mi okozta ezt? Most őszintén, ilyen szinten csalódtál bennünk, pasikban? Tényleg ennyire borzasztóak vagyunk, hogy már a csajvonatra váltanál jegyet?:)
2017. máj. 26. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
El tudsz képzelni olyan szitut,hogy lánnyal csókolózni,szexelni ? És együtt élni ? A fiúkkal mi a helyzet ?
2017. máj. 26. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Szerintem kísérletezgess úgy fogod megtudni biztosra a dolgot. Keress egy efféle érdeklődésű lányt, próbálj vele randizni természetesen azért mondd el neki, hogy te még ebben nem vagy teljesen biztos aztán várd ki hogy alakul a dolog.
2017. máj. 26. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Lány vagyok igen :) Igen nagyot csalódtam az biztos de nem tudom hogy ezért van e. Szeretnék megismerni valakit hogy tudjak vele beszélgetni megismerni. Már felmentem a társkeresőre hátha sikerrel járok. Gondolok rájuk igen. Volt hogy egy bnőmmel is álmodtam nagyon fura volt.
2017. máj. 26. 11:42
 6/16 anonim ***** válasza:
Azt mondják az okosok, hogy alapjáraton minden nő biszexuális. Mindben benne van, hogy egy másik nővel... Meg lehet nézni a sok tinilányt, szinte divatból smárolnak egymással össze-vissza szórakozóhelyeken, diszkóban és mindezt játéknak, poénnak fogják fel. Hát ebben borzasztó mód különbözünk a nőktől:)
2017. máj. 26. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Szerintem próbáld ki, milyen egy lánnyal. Kezdj el ismerkedni, és megtudod, hogy valósak-e a vágyaid vagy csak puszta kíváncsiság.
2017. máj. 26. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Megértem én is a lányokat szeretem :)

27/F

2017. máj. 26. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Nem tudom hogy kìváncsiság e de megrémìt hogy mi van ha más leszek. És kiderűl hogy a lányokat szeretem. Ettől félek. Meg társkeresőre fel is mentem de azok a fejek jesszus. :) Nem jó ott ismerkedni. Pár lány jól nézett ki de messze laknak nagyon.
2017. máj. 26. 11:59
 10/16 anonim ***** válasza:

Nagyon sok Nőbe van biszex hajlam, ha nem is párkapcsolatilag, de szexuálisan biztosan. A párom is volt együtt a barátnőjével, szexuális játéknak fogták fel amíg éppen nincs más, elmondta, meghallgattam. Megkérdezte, hogy féltékeny lennék-e ha más Nővel is lefeküdne, vagy akár hármasban is kipróbálhatnánk, először nem tudtam rá válaszolni. Aztán elgondolkoztam rajta és azt mondtam, hogy hármasba biztosan nem megyek bele, de ha ő erre vágyik részemről rendben, de csak akkor, ha ez nem érinti negatívan a mi kapcsolatunkat.

Nem beszéltem erről szinte senkivel, de kb 1 hónapja egy haver feldobta a témát sörözés közben, hogy az ő új párja megkérte, hogy vegyék be a barátnőjét (aki az Exe) harmadiknak.....szóval ez nem egyedi eset. Engem nagyon zavarna.

40F

2017. máj. 26. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!