Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tényleg olyan könnyű megfektet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg olyan könnyű megfektetni nőket, de kapcsolatot kialakítani velük meg nehéz?

Figyelt kérdés
2017. máj. 22. 14:32
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Szerintem marhára nem. Engem szinte az összes azzal ráz le, hogy komoly kapcsolatot akar. Érdekes módon komoly kapcsolatban egyáltalán nincsenek, ehhez képest szexuálisan sincs elhanyagolva.

Szóval személyfüggő kinek mi könnyű.

2017. máj. 22. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Amúgy ti hogy a francba csináljátok azt, hogy egyáltalán szexre találtok bárkit?...
2017. máj. 22. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

#12,

Úgy, hogy már 34 éves vagyok, ebben a korosztályban már a nők se veszik annyira véresen komolyan a dolgokat, sok van, aki kapható lazább kapcsolatokra is.

2017. máj. 22. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
egyáltalán nem könnyű megfektetni a nőket, engem úgy elküldenek a nők, mint a huzat, bármit is akarnék tőlük...
2017. máj. 22. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 Sunshinedoll ***** válasza:

Nyilván egy ember más igényeket szab a szexre, meg másokat egy kapcsolathoz.

Szexhez az ember legyen külsőleg vonzó, és kb ennyi.

Kapcsolatban nyilván mindenki válogatósabb.

Ezen mit kell úgy meglepődni?

2017. máj. 22. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Van akinek igen, van akinek nem...
2017. máj. 22. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!