Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tényleg olyan könnyű megfektet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg olyan könnyű megfektetni nőket, de kapcsolatot kialakítani velük meg nehéz?

Figyelt kérdés
2017. máj. 22. 14:32
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Engem nem könnyű.
2017. máj. 22. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
37%
Nekem így van, igen. Szinte bármelyikkel szexelhetek, ha szeretnék, de az, hogy legyen egy őszinte kapcsolatom egy hozzám illő lánnyal, az még az sem bizos, hogy összejön még ebben az életben.
2017. máj. 22. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
71%
Egyes nőket biztos könnyű. :)
2017. máj. 22. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
70%
Igen, egy érett, felnőtt férfinek már nem a szex kéne adjon sikerélményt, mert azt bárkivel lehet csinálni, hanem az, hogy egy értékes nőt meg is tud tartani.
2017. máj. 22. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
35%
Értékes nőt találni már önmagában kihívás.
2017. máj. 22. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Nekem mèg az is nehèz lenne hogy meg fektessek egy nőt,nem hogy kapcsolatom legyen.
2017. máj. 22. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Engem csak párkapcsolat kialakítása után lehet "megfektetni", szóval inkább fordítva mondanám ;)
2017. máj. 22. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
34%

Ez így van.

Legalábbis ha jóképű, izmos, menő fickó vagy. Ha nem vagy, akkor megfektetni se könnyű.

De az biztos, hogy kapcsolatot kialakítani nagyon-nagyon nehéz egy nővel. Nagyon nem könnyű elviselni őket hosszabb távon.

2017. máj. 22. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ez mindkét nemnél így van.

Sima ügy olyat találni, akivel ágyba bújhatsz, de akivel egy életre tervezhetsz, az csak elvétve akad.

2017. máj. 22. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
0%
a sok éves komoly kapcsolatom úgy jött össze, hogy első randinál volt szex. az előző szűz csajom is első randin lukasztottam ki. nyílván beszélőke kérdése, de ha valaki tovább várat a második randinál, (mert álértékesnek gondolja magát, közbe ugyan olyaan átlagluvnya) akkor egyből megy az újrahasznosítható kukába (másnak még jó lesz), akinek meg jó a dumája annak az első 2 randin tuti megvan mindenki
2017. máj. 22. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!