Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pentek este van, ilyenkor aktivak a tarskersekonon a kretenek?

Figyelt kérdés
En ma legalabb ot minosithetetelen uzenetet kaptam. Fizetos taskereson vagyok fent, de ilyenkor hetvegen elszabadul a pokol a fiuknal. A legfinomabb az, hogy "dugnalak", csak igy, ala natur, bekoszones nelkul. A tobbi meg reszletezi a gcijet is, hogy melyik nyilasomba tenne. Ezek nalam szo nelkul mennek tiltora. Nem vagyok elkeseredve, de az ilyeneket en is szo nelkul szajba vagnam, ha szemelyesen talakoznek veluk. Lanyok, ti hogy kezelitek ezeket a gyokereket?
2017. máj. 20. 00:57
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:
Na jo, ma este kaptam ejfelig este nyolctol ejfelig, hogy o hova rakna a gcijet meg en jo lenne, ha tudnam, hogy hova rajnam az ovet. gusztustalan ez az egesz, az meg meg gusztastalanabb, hogy ilyesmi bejentkezesre meg komolyan valaszt is var. nalam azonnal mennek tiltora, egy leutest sem pazarolok rajuk. A legtobbjuk ahogy latom, visszamaszik alneven.... szanalom az egesz itteni ferfi regisztralt. A normalis pasik meg koszonjek meg a kedves es intelligens ferfitasaiknak, hogy a no nem akar mar vele sem szoba allni a online tarskerseon. Elbactatok ezt is ferfiak, kakaskodasbol, virtuskodabol, mint ahogy az egesz vilagot! :(
2017. máj. 20. 02:45
 12/21 anonim ***** válasza:

talán köze van ahhoz, hogy ilyenkor sokan isznak és felbátorodnak, vagy csak itt a hétvége és puncira vágynak, de csak puncira, nekik nem kell több csak maga a lyuk és a kielégülés...


kösz srácok, hogy miattatok nem jött össze a társkeresőn :D vagy miért is kenném rájuk a saját sikertelenségemet? :D

mondjuk annak már pár éve :)


24F

2017. máj. 20. 02:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
33%
Sajnos a jelenség általános, én erről az oldaról is kaptam 4 napos reg után olyant, hogy szívesen megdugnának. Vicces :) Rengeteg prosztó pasi van, akik beregisztrálnak egy társkeresőre, de nem társat keresnek, hanem ingyen qrvát. És ezt nem értik meg, hiába van férfi többlet egy társkeresőn, de olyan alja, hogy rémálomba sem akarja kicsit is normális nő.
2017. máj. 20. 03:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
31%

#kiadsam333


Én közel 10-zel idősebb vagyok nálad, szóval kiestél, de nyugodtan hibáztathatod férfi társaidat, senkiben nem lehet megbízni. Éppen szándékozom blogot vagy regényt írni a pasik átverési technikáiról, de velem nem jól kezdenek, mert átlátok rajta, és ha olyan kedvem van, direkt hülyítem őket, csak hogy tanuljanak egy kicsit :)

2017. máj. 20. 03:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
29%
"mint ahogy az egész világot!" ha igazad van a többiben, ha nincs, végtelenül szánalmas vagy :) ha ennyire elbasztuk, akkor apácazárdába menjél, ne társkeresőre
2017. máj. 20. 03:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
Nem tudom, kinek címezted, ha netán nekem, már nem keresek..... EZek megtörtént esetek voltak.
2017. máj. 20. 03:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
A kretének mindennap aktívak, nem függ attól, hogy szerda avagy péntek van.Azért regisztrálnak mindenhová, hogy kiélhessék magukat.A való életben az ilyenek kussban vannak, csak neten bátrak.Egyszerűen nem kell velük foglalkozni.Nem méltóak még egy ékezetre sem.
2017. máj. 20. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
A kérdező sem egyszerű a fogalmazást tekintve, nem csoda, hogy egyedül van.
2017. máj. 20. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
Kretének mindenhol vannak. A boltban, a postán, a hivatalban, az utakon (ott van a legtöbb 😊 ), most miért ne lehetnének társkeresőn is? Rákattintasz a tiltó gombra, azt lapozol tovább, mert ennek ellenére, tudod, h normálisak is vannak, mint ahogy az életben. Ez teljesen természetes dolog, ők is társra vágynak. Ja, nem egészen, de ez az ő dolguk. 😅
2017. máj. 20. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

Elég nehéz elhinni, hogy _csak_ vagy _szinte csak_ ilyen leveleket kaptok. Két magyarázatot sejtek a háttérben:

- kaptok normálisat is, csak nem néz ki elég jól az illető, így törlitek a memóriátokból is, vagy átrakjátok az idióta-kategóriába, mondván úgyis csak azt akarta volna ő is

- nem keltitek fel a normális férfiak figyelmét, nem akarnak írni nektek, így maradnak azok, akik mindenkinek írnak

2017. máj. 20. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!