Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Csajok! Elromlott a Nissan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok! Elromlott a Nissan Navarrám, és este randim lesz. Gáza ha a melós autóként használt Lada Niva-val mennék a talira?

Figyelt kérdés

Mezőgazdaász vagyok, lehet kicsit furcsa elsőre, hogy pont ezt kérdezem.

De most lesz egy tali, a terepjáróm meg bemondta az unalmast a szántóföldön.

Így marad a NIVA.

Mit szólnátok ha randinál ilyen helyzet fordulna elő?

30 körül vagyunk én is meg a csaj is.

Gáz lenne a munkás kocsi elsőnek?

Felhívtam és mondtam neki este egy kis meglepi lesz, de mást nem mondtam még neki.

Jó lesz így?

Azért ilyen kapákat, lapátot, kalapácsot kiszedek belőle.

Ha lesz időm le is mosom.

De most is éppen töltik a műtrágyaszorót a fiúk, addig én neteztem pár percet.

Vélemény?



2017. márc. 31. 14:28
 1/10 anonim ***** válasza:
60%
Bringával nem tudsz menni?
2017. márc. 31. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
46%
😂😂😂😂
2017. márc. 31. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Na ne már!

egy kis városról beszélünk, ahol azért vannak távolságok.

meg úgy volt megbeszélve elmegyünk moziba, vagy valami más társas programra, majd menet közben alakul.

2017. márc. 31. 14:32
 4/10 anonim ***** válasza:
20%
Szakít. A múltkor én is hasonlóképpen jártam. Lejárt a BMW 620-omban az aksi, oszt a régi Reanault Megane 1.8-al mentem, oszt erre lapátra tett...
2017. márc. 31. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
66%

Ezzel nincs gond,csak mondjuk tiszta legyen,az ülése is,ha nem tisztítható hip - hoppra akkor teríts be valami tiszta takarót az ülésre.


Ez a csajtól függ mit szól hozzá- ha valami csiprerózsika' akkor nem az autó lasz ott a legnagyobb "gáz".

/N.

2017. márc. 31. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
64%

Sorry hogy nem a megjelölt célcsoportból írok, de amikorírtad hogy a kapákat stb. kiszeded, háthanglsan felnevettem.

Nyugi, ha normális a nő akkor ez nem lesz neki gond (persze azért takarítsd ki, mégse az olajfoltok legyenek az ülésen, az legalábbis elég rosszul venné ki magát, ha esetleg kiöltözött és folt marad a ruhán), ha meg még meg is magyarázod, akkor tényleg nem valószínű hogy gondot okoz, bár a meglepetést lehet nem kellett volna beharangozni.

2017. márc. 31. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
26%
En imadnam :D
2017. márc. 31. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
42%
Mivel én gyalog mennék, nem érdekelne, más hogy jut oda. Mi közöm hozzá?
2017. márc. 31. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
En is már mentem munkaskocsival. Igaz az egy 7 eves Ford Mondeo volt de nem volt gond. A Niva azért durva, de szerintem ez ha szakitook akkor szakítson .
2017. márc. 31. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

😂😁

Engem biztos nem zavarna, ha ezen kiakad az a gáz.

2017. ápr. 1. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!