Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Félmillióért lehet kapni...

Félmillióért lehet kapni valahol sport autót?

Figyelt kérdés

természetesen kicsit régebbi autókra gondolok

pl nissan sx200?



2016. jún. 20. 15:56
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Miért nem nézed meg a hasznaltauto.hu -t? De komolyan.
2016. jún. 20. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Meg is néztem. Nissan épp nincs, de Mazda MX-3-ból elég nagy a választék. Gondolom csodákat nem vársz, de ezek még vagányul néznek ki, bár nyilván szét van rohadva az összes.
2016. jún. 20. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
"Félmillióért lehet kapni valahol sport autót?" - lehet... fontért, euróért, dollárért is, forintért legfeljebb roncsot.
2016. jún. 20. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

néztem én is, csak nem nagyon találtam semmit. vagy ha nem is sport de valami olyan autót akarok 500.000-ért vagy 600.000Ft-ért ami valahogy kinéz

pl valami 5ajtós BMW

esetleg hasznaltauto.hu-n tudsz valami más honlapot?

2016. jún. 20. 16:09
 5/10 anonim ***** válasza:

Szállj le a földre!

Félmillióért nem kapsz sem használható sport autót, sem használható BMW-t.

Vehetsz ugyan ennyiért egy roncsot, de rá kell költened a dupláját, hogy abból autó legyen.

Félmillióért tudsz venni egy vállalható állapotú "tucat autót".

2016. jún. 20. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Értem a céljaidat, vagány autó kellene, ami megy is, meg kinéz valahogy, nem a tizenkettő egy tucat kategória. Viszont ha nem akarsz tucatot, akkor szerintem a BMW-t is kerüld el. Kisvárosban lakom, lassan minden szerencsétlennek valami szakadt 3-as, vagy 5-ös BMW-je van. Ha olyat veszel, ugyanúgy nem leszel különb, bár szert tehetsz új barátokra és közösen nézhetitek le a Suzukisokat, akiknek mondjuk lehet, hogy ötödannyi problémájuk sincs az autójukkal. A hasznaltauto.hu a legnagyobb használtautós portál az országban. Ha külföldön nézelődnél, akkor ott a mobile.de is például. Olcsó autót mondjuk nem érdemes behozni szerintem, amit meg más hoz be ebből a kategóriából (olcsó 15 év körüli sportautó), azzal nagyon vigyázz, mert biztos, hogy egy romhalmaz, amire az árának többszörösét kell majd rákölteni. Ezeket megveszik kint fillérekért, itthon meg ezen akarnak pénzt keresni, de azt nyilván csak úgy lehet, ha átvernek vele. Szóval az M-es, N-es rendszámú (kategóriaváltás miatt szomorú szívvel válok meg szeretett autómtól) szöveggel hirdetett járműveket messze kerüld el.

Ajánlott olvasmány:

[link]

[link]

2016. jún. 20. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Esetleg egy 300.000-res üzemanyag ne legyen hozzá ajándékba? Persze fél misiből legyen névre írva, leszervizelve, megtankolva, kitakarítva meg ugye az üzemanyag utalvány. Persze hálálkodni se felejtsen el neked az eladó, hogy megvetted.
2016. jún. 20. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Peugeot 106 gti/Citroen saxo vts
2016. jún. 20. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Szia, sportautót nem de coupekat igen, például egy Renault Megane Coupe 2.0 16v 150 Le ( 1996-2003 széria) és kb 500 ezer ft ért vannak.
2016. aug. 16. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
de inkább 1.6 ost nézz abból több van
2016. aug. 16. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!